Land Rover Range Rover chiptuning
22 motor · +23 és +94 LE között
Land Rover Range Rover: 22 motor — 10 benzines és 12 dízel. A teljesítmény +23 és +94 LE között nő, a nyomaték akár +140 Nm-rel. GAN GTL 249 EUR-tól, GAN GT 399 EUR-tól. GAN GA+ 199 EUR-tól.
Land Rover Range Rover: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 12 motor | ||||
| 5.0T V8 Supercharged551 LE / 680 Nm | +94 LE+116 Nm |
GTL — 379 EUR · 628 LE GT — 519 EUR · 645 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.6 TDV8 (sensor1)272 LE / 640 Nm | +71 LE+140 Nm |
GTL — 249 EUR · 332 LE GT — 399 EUR · 343 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.6 TDV8 (sensor2)272 LE / 640 Nm | +71 LE+140 Nm |
GTL — 249 EUR · 332 LE GT — 399 EUR · 343 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDV6258 LE / 600 Nm | +68 LE+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 316 LE GT — 399 EUR · 326 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDV6249 LE / 600 Nm | +67 LE+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 306 LE GT — 399 EUR · 316 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDV6211 LE / 600 Nm | +59 LE+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 261 LE GT — 399 EUR · 270 LE |
Kiválasztás → | |
| 4.4 SDV8340 LE / 700 Nm | +58 LE+119 Nm |
GTL — 279 EUR · 388 LE GT — 459 EUR · 398 LE |
Kiválasztás → | |
| 4.4 TDV8313 LE / 700 Nm | +53 LE+119 Nm |
GTL — 279 EUR · 357 LE GT — 459 EUR · 366 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDV6292 LE / 600 Nm | +50 LE+102 Nm |
GTL — 249 EUR · 333 LE GT — 399 EUR · 342 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDV6245 LE / 600 Nm | +42 LE+102 Nm |
GTL — 249 EUR · 279 LE GT — 399 EUR · 287 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.7 TDV6190 LE / 440 Nm | +40 LE+92 Nm |
GTL — 249 EUR · 224 LE GT — 399 EUR · 230 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDV6163 LE / 390 Nm | +34 LE+82 Nm |
GTL — 249 EUR · 192 LE GT — 399 EUR · 197 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 10 motor | ||||
| 3.0 T380 LE / 450 Nm | +76 LE+90 Nm |
GTL — 279 EUR · 445 LE GT — 459 EUR · 456 LE |
Kiválasztás → | |
| 5.0T SC510 LE / 625 Nm | +74 LE+85 Nm |
GTL — 379 EUR · 573 LE GT — 519 EUR · 584 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 Kompressor340 LE / 450 Nm | +69 LE+88 Nm |
GTL — 279 EUR · 399 LE GT — 459 EUR · 409 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TD6177 LE / 390 Nm | +37 LE+82 Nm |
GTL — 249 EUR · 209 LE GT — 399 EUR · 214 LE |
Kiválasztás → | |
| 4.2T SC 2005-09396 LE / 550 Nm | +32 LE+44 Nm |
GA — 219 EUR · 428 LE GA+ — 219 EUR · 428 LE |
Kiválasztás → | |
| 5.0i375 LE / 510 Nm | +30 LE+41 Nm |
GA — 219 EUR · 405 LE GA+ — 219 EUR · 405 LE |
Kiválasztás → | |
| 4.6i226 LE / 380 Nm | +27 LE+46 Nm |
GA — 199 EUR · 253 LE GA+ — 199 EUR · 253 LE |
Kiválasztás → | |
| 4.6i218 LE / 400 Nm | +26 LE+48 Nm |
GA — 199 EUR · 244 LE GA+ — 199 EUR · 244 LE |
Kiválasztás → | |
| 4.4i306 LE / 440 Nm | +24 LE+35 Nm |
GA — 219 EUR · 330 LE GA+ — 219 EUR · 330 LE |
Kiválasztás → | |
| 4.4i286 LE / 440 Nm | +23 LE+35 Nm |
GA — 199 EUR · 309 LE GA+ — 199 EUR · 309 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Land Rover Range Rover tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +94 LElegjobb ebben a generációban
5.0T V8 Supercharged 551 LE → 645 LE. A többi motornál a növekedés +23 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +140 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +82 és +140 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
5 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Land Rover Range Rover: miben különleges?
Range Rover chiptuning: a karosszériakód dönt a motorról
A katalógus a P38A, az L322 és az L405 kódú autót egy név alatt tartja nyilván, ezért tuning boxszal, vagyis tuningmodullal a Range Rover chiptuningnál a karosszériakód számít. Az 1994 és 2002 közötti P38A a második generáció, Rover benzines V8-as motorokkal és 136 LE-s BMW 2.5 TD dízellel. A 2002 és 2012 közötti L322 2006 márciusáig a 177 LE-s BMW 3.0 Td6-ot kapta, utána a 272 LE-s 3.6 TDV8-at. 2010 júliusától a 313 LE-s 4.4 TDV8 vette át a helyét.
Az L322 benzines kínálata a 286, majd 305 LE-s 4.4 V8-tól (a katalógusban 306 LE-ként szerepel) a 396 LE-s 4.2 V8 Supercharged motorig terjed. 2009 augusztusától 375 LE-s 5.0 V8 és 510 LE-s Supercharged 5.0 is szerepelt a kínálatban. A 2012 és 2021 között gyártott L405 motorjai: 258 LE-s 3.0 TDV6, 275 LE-s 3.0 SDV6 és 339 LE-s 4.4 SDV8; az Ingenium D300 és D350 később jött. Benzines kínálatában 340 vagy 380 LE-s 3.0 V6 Supercharged és 510 és 565 LE közötti 5.0 V8 Supercharged van.
Melyik GAN modul való melyik Range Roverhez
A Range Rover TDV6 és a V8-as dízelek chiptuningjához a GAN GT modul való: az L322 3.0 Td6, 3.6 TDV8 és 4.4 TDV8 motorjához, valamint az L405 3.0 TDV6 és 4.4 SDV8 motorjához. A 3.0-s és 5.0-s feltöltött motorok szintén a GAN GT modullal működnek, a katalógus a 4.2 V8 Supercharged motort viszont a GAN GA+ modullal párosítja. A 286 és 306 LE-s 4.4 V8 szívómotor, és a GAN GA+ modult használja. A Range Rover Sport, L320 és L494 kóddal, a katalógusban külön modell.
Land Rover Range Rover chiptuning: kérdések
Mennyivel kap több teljesítményt a Range Rover L322 4.4 TDV8 tuning boxszal?
A 313 LE-s 4.4 TDV8 katalógusbeli nyomatéka 700 Nm; a GAN GT modullal 366 LE teljesítményt és 819 Nm nyomatékot ér el. A 272 LE-s 3.6 TDV8 71 LE-vel és 140 Nm-rel, a 177 LE-s 3.0 Td6 37 LE-vel és 82 Nm-rel kap többet. Ezek az erre a motortípusra megadott értékek, nem az Ön autóján végzett fékpados mérés eredményei.
Mennyi teljesítménytöbbletet kap a 3.0 TDV6 és a 4.4 SDV8 a Range Rover L405 chiptuningjánál?
A 258 LE-s 3.0 TDV6 68 LE-vel és 134 Nm-rel, a 339 LE-s (a katalógusban 340 LE-ként szereplő) 4.4 SDV8 58 LE-vel és 119 Nm-rel kap többet.
Range Rover Vogue V8 chiptuning esetén melyik modul való a Supercharged V8-ashoz?
Európában az autót Range Rover Vogue néven is ismerik; az 5.0 V8 Supercharged Vogue a GAN GT modullal működik, a 2005 és 2009 közötti 4.2 V8 Supercharged pedig a GAN GA+ modullal. A GAN GA+ modullal a 396 LE-s 4.2 Supercharged 32 LE-vel és 44 Nm-rel kap többet, a GAN GT modullal az 510 LE-s 5.0 Supercharged 74 LE-vel és 85 Nm-rel.
Mennyi teljesítményt ad a GAN GA+ modul a Range Rover 4.4 V8 motorjának?
A 286 LE-s BMW-motor 23 LE-vel és 35 Nm-rel, a 306 LE-s Jaguar-motor 24 LE-vel és 35 Nm-rel kap többet. A GAN GA+ modul akár 12%-kal több teljesítményt ad, és ez a szívó V8-asok felső határa.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.