Mercedes-Benz CLS C219 (2004–2010) chiptuning
13 motor · +22 és +45 LE között
Mercedes-Benz CLS C219: 13 motor — 10 benzines és 3 dízel. A teljesítmény +22 és +45 LE között nő, a nyomaték akár +122 Nm-rel. GAN GTL 249 EUR-tól, GAN GT 399 EUR-tól. GAN GA+ 199 EUR-tól.
Mercedes-Benz CLS C219: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 3 motor | ||||
| 320 CDI224 LE / 510 Nm | +45 LE+107 Nm |
GTL — 249 EUR · 262 LE GT — 399 EUR · 269 LE |
Kiválasztás → | |
| 350 CDI224 LE / 510 Nm | +45 LE+107 Nm |
GTL — 249 EUR · 262 LE GT — 399 EUR · 269 LE |
Kiválasztás → | |
| 320 CDI211 LE / 540 Nm | +35 LE+122 Nm |
GTL — 249 EUR · 241 LE GT — 399 EUR · 246 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 10 motor | ||||
| 63 AMG 5.5525 LE / 700 Nm | +42 LE+56 Nm |
GA — 219 EUR · 567 LE GA+ — 219 EUR · 567 LE |
Kiválasztás → | |
| 63 AMG 6.2514 LE / 630 Nm | +41 LE+50 Nm |
GA — 219 EUR · 555 LE GA+ — 219 EUR · 555 LE |
Kiválasztás → | |
| 55 AMG476 LE / 700 Nm | +38 LE+56 Nm |
GA — 219 EUR · 514 LE GA+ — 219 EUR · 514 LE |
Kiválasztás → | |
| 500408 LE / 600 Nm | +33 LE+48 Nm |
GA — 219 EUR · 441 LE GA+ — 219 EUR · 441 LE |
Kiválasztás → | |
| 500388 LE / 530 Nm | +31 LE+42 Nm |
GA — 219 EUR · 419 LE GA+ — 219 EUR · 419 LE |
Kiválasztás → | |
| 550388 LE / 530 Nm | +31 LE+42 Nm |
GA — 219 EUR · 419 LE GA+ — 219 EUR · 419 LE |
Kiválasztás → | |
| 280231 LE / 300 Nm | +28 LE+36 Nm |
GA — 199 EUR · 259 LE GA+ — 199 EUR · 259 LE |
Kiválasztás → | |
| 300231 LE / 300 Nm | +28 LE+36 Nm |
GA — 199 EUR · 259 LE GA+ — 199 EUR · 259 LE |
Kiválasztás → | |
| 500306 LE / 460 Nm | +24 LE+37 Nm |
GA — 219 EUR · 330 LE GA+ — 219 EUR · 330 LE |
Kiválasztás → | |
| 350272 LE / 350 Nm | +22 LE+28 Nm |
GA — 199 EUR · 294 LE GA+ — 199 EUR · 294 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Mercedes-Benz CLS C219 tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +45 LElegjobb ebben a generációban
320 CDI 224 LE → 269 LE. A többi motornál a növekedés +22 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +122 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +107 és +122 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
10 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Mercedes-Benz CLS C219 chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Mercedes-Benz CLS C219 autóhoz?
A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.