Mercedes-Benz
GAN tuningmodulok · akár 30%-kal több teljesítmény

Mercedes-Benz CLS chiptuning

Akár 30%-kal több teljesítmény Mercedes-Benz CLS autójához

Válassza ki a generációt és a motort: Mercedes-Benz CLS
  • akár 30%-kaltöbb teljesítmény a GAN GT-vel
  • akár 15%üzemanyag-megtakarítás takarékos vezetéssel
  • akár 2 évmotorgarancia
  • 50 naptesztelésre
Röviden

Mercedes-Benz CLS (2004 →): a katalógusban 3 generáció és 30 motor szerepel. 19 turbómotor számára a GAN GT vagy a GAN GTL tuningmodult válassza: a GAN GT +35 és +104 LE közötti növekedést ad (GAN GT 399 EUR-tól, GAN GTL 249 EUR-tól). 11 szívó motor számára a GAN GA vagy a GAN GA+ modult válassza: a GAN GA+ +22 és +42 LE közötti növekedést ad (GAN GA+ 199 EUR-tól).

3
generáció
2004 →
30
motor
21 benzin · 9 dízel
+104LE
legjobb növekedés
63 AMG S 5.5 585→689 LE
63%
turbó
11 szívó motor
Generációk

Melyik Mercedes-Benz CLS az Öné?

Kezdje a modellévvel és a karosszériakóddal. A generáción belül a motort a jármű okmányaiban szereplő teljesítmény alapján válassza ki.

13 motor · benzin 10 · dízel 3 · már 199 EUR
+22…+45 LEmax.
15 motor · benzin 11 · dízel 4 · már 219 EUR
+24…+104 LEmax.
2 motor · dízel 2 · már 249 EUR
+40…+42 LEmax.
GAN tuningmodul Mercedes-Benz CLS modellekhez

Mercedes-Benz CLS tuning: mit csinál a GAN modul, és mit nem?

Több teljesítmény és nyomaték átprogramozás és alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul csak a motor szenzorjeleit korrigálja.

  • Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
  • 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához
GAN GT tuningmodul
  • 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
  • IP67víz- és porállóság
  • +104 LEa GAN GT-vel turbómotorokon

    +35 és +104 LE között a teljes Mercedes-Benz CLS kínálatban, GAN GT-vel vagy GAN GTL-lel.

  • +42 LEa GAN GA+-szal szívó motorokon

    Mercedes-Benz CLS szívó motorok: +22 és +42 LE között.

  • GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról

    SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.

  • 50 nappróbaidő

    Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).

Árak: Mercedes-Benz CLS
GAN GT már 399 EUR GAN GTL már 249 EUR GAN GA / GA+ már 199 EUR
Válassza ki a generációt: Mercedes-Benz CLS
A modellről

Mercedes-Benz CLS chiptuning: motorok és generációk

Mercedes CLS chiptuning: három generáció, három különböző CLS 350

Az első CLS, a C219, 2004-ben nyitotta meg a négyajtós kupé vonalat, és 2010-ig készült. A Mercedes CLS tuning boxszal, vagyis tuningmodullal végzett hangolásánál a karosszériakód számít: a CLS 350 minden generációban más motor. A C219-ben a CLS 350 V6-os (M272), 272 LE-vel, 2004-től 2006-ig; 2006-tól a CLS 350 CGI közvetlen befecskendezésű, 292 LE-s. A CLS 350 CGI nem szerepel külön: motorja a katalógusban a Mercedes C-osztály (W204) 350 CGI BlueEF változataként található.

A C218-ban a CLS 350 motorja 306 LE-s, 370 Nm nyomatékú V6-os (M276), amelyet 2011-től 2014-ig gyártottak. A 2018 és 2021 közötti C257 CLS 350 négyhengeres (M264), 299 LE-vel és 400 Nm nyomatékkal. A Shooting Brake (X218) 2012-ben csatlakozott a C218-hoz, és a motorjai többségén osztozik vele, például a CLS 250 CDI-n és a CLS 350 BlueTEC-en, bár nem minden változat volt kapható.

Egy V6-os dízel, több név

A C219 CLS 320 CDI-je és CLS 350 CDI-je a 224 LE-s, V6-os OM642 dízelmotort használta, és 2005-től 2010-ig gyártották. A C218-ban ugyanez a V6-os dízel az évjárattól függően 265, 252 vagy 258 LE-s. Ezeknek a változatoknak mindegyikéhez saját GAN GT értékek tartoznak. A 2018-as C257 CLS 400 d soros hathengeres (OM656), 340 LE-vel és 700 Nm nyomatékkal.

Az AMG és a V8-as modellek

A C219 CLS 55 AMG kompresszoros V8-as, 476 LE-vel, a CLS 63 AMG pedig 6,2 literes V8-as, 514 LE-vel. A C219 CLS 500 teljesítménye 306 LE volt 2006-ig, utána pedig 388 LE. A C218 CLS 500 ikerturbós V8-as, 408 LE-vel, a CLS 400 pedig ikerturbós V6-os, 333 LE-vel. A C219 benzines V6-os és V8-as motorjai a GAN GA+ modullal működnek, a C218 ikerturbós motorjai pedig a GAN GT modullal.

Kérdések

Mercedes-Benz CLS chiptuning: kérdések

Melyik változat az enyém, ha a CLS 63 AMG (C218) teljesítménye 525, 557 vagy 585 LE?

Az 5,5 literes ikerturbós V8-as háromféle teljesítménnyel készült: 525 LE és 700 Nm nyomaték 2011 és 2013 között, 557 LE és 720 Nm nyomaték 2013 és 2018 között, 585 LE és 800 Nm nyomaték a CLS 63 AMG S-ben. Mindhárom a GAN GT modullal működik, és az 585 LE-s autó 689 LE-t és 955 Nm nyomatékot ér el. A GAN GT modul a turbómotorokhoz való, és akár 30%-kal több teljesítményt ad. Ezek az erre a motortípusra megadott értékek, nem az Ön autóján végzett fékpados mérés eredményei.

Melyik érték érvényes a CLS 350 CDI chiptuningjánál, ha a teljesítmény 224, 252, 258 vagy 265 LE?

A C219 CLS 350 CDI teljesítménye 224 LE, 2009 és 2010 között. A C218-ban a BlueEFFICIENCY 265 LE-s, 2011-től 2014-ig, a BlueTEC 252 LE-s, 2013-tól, a CLS 350 d pedig 258 LE-s, 2014 és 2015 között, a hajtástól függően. Az autó évjárata tehát eldönti, melyik értékek érvényesek.

Van modul a CLS 400 d-hez?

Igen: a C257 CLS 400 d, amely 340 LE-s és 700 Nm nyomatékú, a GAN GT modullal működik.

Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?

Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.

2 éves motorgarancia
nemcsak a modulra, hanem a motorra is
50 napos tesztidőszak
nem érez különbséget? Visszakapja a pénzét, a szállítási költségek kivételével
Okostelefonos vezérlés
SPORT / ECO / STOCK
Néhány perc alatt eltávolítható
a motorvezérlő gyári szoftvere nem változik, nem marad sem elektronikus, sem mechanikai nyom
Folytatja?

Válassza ki motorját: Mercedes-Benz CLS

Válassza ki motorját, és nézze meg a teljesítménynövekedést
Írjon nekünk WhatsAppon