Toyota Hilux VII (2005–2015) chiptuning
6 motor · +31 és +49 LE között
Toyota Hilux VII: 6 motor — 6 dízel. A teljesítmény +31 és +49 LE között nő, a nyomaték akár +94 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól.
Toyota Hilux VII: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 6 motor | ||||
| 3.0 D-4D171 LE / 360 Nm | +49 LE+94 Nm |
GTL — 249 EUR · 213 LE GT — 399 EUR · 220 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 D-4D163 LE / 343 Nm | +47 LE+94 Nm |
GTL — 249 EUR · 203 LE GT — 399 EUR · 210 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.5 D-4D144 LE / 343 Nm | +42 LE+94 Nm |
GTL — 219 EUR · 180 LE GT — 329 EUR · 186 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.5 D-4D128 LE / 325 Nm | +38 LE+85 Nm |
GTL — 219 EUR · 160 LE GT — 329 EUR · 166 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.5 D-4D120 LE / 325 Nm | +36 LE+90 Nm |
GTL — 219 EUR · 151 LE GT — 329 EUR · 156 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.5 D-4D102 LE / 260 Nm | +31 LE+77 Nm |
GTL — 219 EUR · 128 LE GT — 329 EUR · 133 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Toyota Hilux VII tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +49 LElegjobb ebben a generációban
3.0 D-4D 171 LE → 220 LE. A többi motornál a növekedés +31 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +94 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +77 és +94 Nm között.
- GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról
SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Toyota Hilux VII chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Toyota Hilux VII autóhoz?
Ebben a generációban minden motor turbófeltöltős, ezért GAN GT vagy GAN GTL modulra van szüksége. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.