Toyota RAV4 III (2006–2013) chiptuning
10 motor · +18 és +50 LE között
Toyota RAV4 III: 10 motor — 7 benzines és 3 dízel. A teljesítmény +18 és +50 LE között nő, a nyomaték akár +105 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Toyota RAV4 III: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 3 motor | ||||
| 2.2 D-CAT177 LE / 400 Nm | +50 LE+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 220 LE GT — 399 EUR · 227 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.2 D-4D150 LE / 340 Nm | +43 LE+93 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 LE GT — 399 EUR · 193 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.2 D-4D136 LE / 310 Nm | +40 LE+87 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 LE GT — 329 EUR · 176 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 7 motor | ||||
| 3.5i269 LE / 246 Nm | +22 LE+20 Nm |
GA — 199 EUR · 291 LE GA+ — 199 EUR · 291 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.5i179 LE / 233 Nm | +21 LE+28 Nm |
GA — 189 EUR · 200 LE GA+ — 189 EUR · 200 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.4i170 LE / 224 Nm | +20 LE+27 Nm |
GA — 189 EUR · 190 LE GA+ — 189 EUR · 190 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.5i170 LE / 172 Nm | +20 LE+21 Nm |
GA — 189 EUR · 190 LE GA+ — 189 EUR · 190 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i158 LE / 198 Nm | +19 LE+24 Nm |
GA — 189 EUR · 177 LE GA+ — 189 EUR · 177 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i148 LE / 198 Nm | +18 LE+24 Nm |
GA — 189 EUR · 166 LE GA+ — 189 EUR · 166 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i152 LE / 194 Nm | +18 LE+23 Nm |
GA — 189 EUR · 170 LE GA+ — 189 EUR · 170 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Toyota RAV4 III tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +50 LElegjobb ebben a generációban
2.2 D-CAT 177 LE → 227 LE. A többi motornál a növekedés +18 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +105 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +87 és +105 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
7 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Toyota RAV4: mit mondanak a tulajdonosok a GAN-ról?
A beszerelés után néhány nappal éreztem a különbséget. A beszerelés nagyon egyszerű. A termék jól megépített és kompakt. Szeretem az alkalmazás funkcióit. Elégedett vagyok a GAN GA+ tuning chippel. Mindenkinek ajánlom ezt a terméket. A GAN tuning az igazi, ellentétben az eBay-en árult gyatra termékekkel.
Toyota RAV4 III chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Toyota RAV4 III autóhoz?
A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.