Audi A6 C5 (2001–2004) chiptuning
16 motor · +14 és +30 LE között
Audi A6 C5: 16 motor — 10 benzines és 6 dízel. A teljesítmény +14 és +30 LE között nő, a nyomaték akár +44 Nm-rel. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Audi A6 C5: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 6 motor | ||||
| 2.5 TDI180 LE / 370 Nm | +22 LE+44 Nm |
GA — 189 EUR · 202 LE GA+ — 189 EUR · 202 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.5 TDI178 LE / 370 Nm | +21 LE+44 Nm |
GA — 189 EUR · 199 LE GA+ — 189 EUR · 199 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.5 TDI163 LE / 350 Nm | +20 LE+42 Nm |
GA — 189 EUR · 183 LE GA+ — 189 EUR · 183 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.9 TDI131 LE / 285 Nm | +16 LE+34 Nm |
GA — 189 EUR · 147 LE GA+ — 189 EUR · 147 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.9 TDI131 LE / 310 Nm | +16 LE+37 Nm |
GA — 189 EUR · 147 LE GA+ — 189 EUR · 147 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.9 TDI116 LE / 285 Nm | +14 LE+34 Nm |
GA — 189 EUR · 130 LE GA+ — 189 EUR · 130 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 10 motor | ||||
| 2.7 TFSI250 LE / 350 Nm | +30 LE+42 Nm |
GA — 199 EUR · 280 LE GA+ — 199 EUR · 280 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.7 TFSI230 LE / 310 Nm | +28 LE+37 Nm |
GA — 199 EUR · 258 LE GA+ — 199 EUR · 258 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 FSI220 LE / 300 Nm | +26 LE+36 Nm |
GA — 199 EUR · 246 LE GA+ — 199 EUR · 246 LE |
Kiválasztás → | |
| 4.2 FSI300 LE / 400 Nm | +24 LE+32 Nm |
GA — 219 EUR · 324 LE GA+ — 219 EUR · 324 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.8 FSI193 LE / 280 Nm | +23 LE+34 Nm |
GA — 189 EUR · 216 LE GA+ — 189 EUR · 216 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.4 FSI165 LE / 230 Nm | +20 LE+28 Nm |
GA — 189 EUR · 185 LE GA+ — 189 EUR · 185 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.4 FSI170 LE / 230 Nm | +20 LE+28 Nm |
GA — 189 EUR · 190 LE GA+ — 189 EUR · 190 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8 TFSI150 LE / 210 Nm | +18 LE+25 Nm |
GA — 189 EUR · 168 LE GA+ — 189 EUR · 168 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 FSI131 LE / 195 Nm | +16 LE+23 Nm |
GA — 189 EUR · 147 LE GA+ — 189 EUR · 147 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8 FSI125 LE / 170 Nm | +15 LE+20 Nm |
GA — 189 EUR · 140 LE GA+ — 189 EUR · 140 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Audi A6 C5 tuning: mi változik?
Több teljesítmény és nyomaték átprogramozás és alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul csak a motor szenzorjeleit korrigálja. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +30 LElegjobb ebben a generációban
2.7 TFSI 250 LE → 280 LE. A többi motornál a növekedés +14 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +44 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +34 és +44 Nm között.
- GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról
SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Audi A6: mit mondanak a tulajdonosok a GAN-ról?
Ez az eszköz felébresztette a járművet — az autó nagyon reszponzívnak és élénknek tűnt, a középtartományos teljesítmény sokkal jobb lett, az autópályán való cirkálás könnyedség volt. Ez a termék valóban teljesítette, amit ígért. Üzemmódváltás, különböző járműveken való használat lehetősége, alacsony kockázatú tuning…
Audi A6 C5 chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Audi A6 C5 autóhoz?
Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.