Hyundai Santa Fe II (2006–2012) chiptuning
17 motor · +21 és +55 LE között
Hyundai Santa Fe II: 17 motor — 9 benzines és 8 dízel. A teljesítmény +21 és +55 LE között nő, a nyomaték akár +108 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Hyundai Santa Fe II: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 8 motor | ||||
| 2.2 CRDi197 LE / 422 Nm | +55 LE+108 Nm |
GTL — 249 EUR · 244 LE GT — 399 EUR · 252 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 CRDi184 LE / 400 Nm | +52 LE+102 Nm |
GTL — 249 EUR · 228 LE GT — 399 EUR · 236 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.2 CRDi155 LE / 343 Nm | +45 LE+94 Nm |
GTL — 249 EUR · 193 LE GT — 399 EUR · 200 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 CRDi150 LE / 335 Nm | +43 LE+86 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 LE GT — 399 EUR · 193 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.2 CRDi150 LE / 350 Nm | +43 LE+92 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 LE GT — 399 EUR · 193 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.2 CRDi200 LE / 445 Nm | +42 LE+93 Nm |
GTL — 249 EUR · 236 LE GT — 399 EUR · 242 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.2 CRDi139 LE / 335 Nm | +41 LE+92 Nm |
GTL — 219 EUR · 174 LE GT — 329 EUR · 180 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 CRDi116 LE / 255 Nm | +35 LE+74 Nm |
GTL — 219 EUR · 146 LE GT — 329 EUR · 151 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 9 motor | ||||
| 3.3i242 LE / 304 Nm | +29 LE+36 Nm |
GA — 199 EUR · 271 LE GA+ — 199 EUR · 271 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.7i189 LE / 245 Nm | +23 LE+29 Nm |
GA — 189 EUR · 212 LE GA+ — 189 EUR · 212 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.3i290 LE / 342 Nm | +23 LE+27 Nm |
GA — 199 EUR · 313 LE GA+ — 199 EUR · 313 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.7i185 LE / 183 Nm | +22 LE+22 Nm |
GA — 189 EUR · 207 LE GA+ — 189 EUR · 207 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.5i276 LE / 335 Nm | +22 LE+27 Nm |
GA — 199 EUR · 298 LE GA+ — 199 EUR · 298 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.5i280 LE / 335 Nm | +22 LE+27 Nm |
GA — 199 EUR · 302 LE GA+ — 199 EUR · 302 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.4i171 LE / 225 Nm | +21 LE+27 Nm |
GA — 189 EUR · 192 LE GA+ — 189 EUR · 192 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.4i174 LE / 228 Nm | +21 LE+27 Nm |
GA — 189 EUR · 195 LE GA+ — 189 EUR · 195 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.3i266 LE / 318 Nm | +21 LE+25 Nm |
GA — 199 EUR · 287 LE GA+ — 199 EUR · 287 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Hyundai Santa Fe II tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +55 LElegjobb ebben a generációban
2.2 CRDi 197 LE → 252 LE. A többi motornál a növekedés +21 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +108 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +74 és +108 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
9 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Hyundai Santa Fe: mit mondanak a tulajdonosok a GAN-ról?
A Hyundai-klubos barátaim tanácsára a GTL modellt vettem meg. Először csalódott voltam, és már vissza akartam küldeni az eszközt, de aztán rájöttem, hogy egyszerűen nem jól szereltem be. Felvettem a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, és elküldték nekem a beszerelés fotóit (ezért szívből köszönöm). Ügyfélszolgálat – 5…
Hyundai Santa Fe II chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Hyundai Santa Fe II autóhoz?
A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.