Skoda Octavia III (2013–2020) chiptuning
18 motor · +13 és +80 LE között
Skoda Octavia III: 18 motor — 12 benzines és 6 dízel. A teljesítmény +13 és +80 LE között nő, a nyomaték akár +99 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Skoda Octavia III: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 6 motor | ||||
| 2.0 TDI143 LE / 320 Nm | +38 LE+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 LE GT — 329 EUR · 181 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI150 LE / 320 Nm | +38 LE+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 182 LE GT — 399 EUR · 188 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI RS184 LE / 380 Nm | +33 LE+81 Nm |
GTL — 249 EUR · 212 LE GT — 399 EUR · 217 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 TDI105 LE / 250 Nm | +31 LE+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 131 LE GT — 329 EUR · 136 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 TDI110 LE / 250 Nm | +22 LE+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 129 LE GT — 329 EUR · 132 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 TDI90 LE / 250 Nm | +18 LE+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 105 LE GT — 329 EUR · 108 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 12 motor | ||||
| 2.0 TSI RS230 LE / 370 Nm | +80 LE+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 298 LE GT — 399 EUR · 310 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8 TSI179 LE / 250 Nm | +51 LE+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 222 LE GT — 399 EUR · 230 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TSI RS245 LE / 370 Nm | +49 LE+99 Nm |
GTL — 249 EUR · 287 LE GT — 399 EUR · 294 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4 TSI150 LE / 250 Nm | +45 LE+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 188 LE GT — 399 EUR · 195 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.5 TSI150 LE / 250 Nm | +44 LE+73 Nm |
GTL — 249 EUR · 188 LE GT — 399 EUR · 194 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TSI RS220 LE / 350 Nm | +44 LE+85 Nm |
GTL — 249 EUR · 257 LE GT — 399 EUR · 264 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4 TSI140 LE / 250 Nm | +29 LE+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 165 LE GT — 329 EUR · 169 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.2 TSI105 LE / 175 Nm | +20 LE+53 Nm |
GTL — 219 EUR · 122 LE GT — 329 EUR · 125 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.2 TSI110 LE / 175 Nm | +20 LE+53 Nm |
GTL — 219 EUR · 127 LE GT — 329 EUR · 130 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.0 TSI116 LE / 200 Nm | +19 LE+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 132 LE GT — 329 EUR · 135 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.2 TSI86 LE / 160 Nm | +18 LE+48 Nm |
GTL — 219 EUR · 101 LE GT — 329 EUR · 104 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i110 LE / 155 Nm | +13 LE+19 Nm |
GA — 189 EUR · 123 LE GA+ — 189 EUR · 123 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Skoda Octavia III tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +80 LElegjobb ebben a generációban
2.0 TSI RS 230 LE → 310 LE. A többi motornál a növekedés +13 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +89 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +75 és +89 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
1 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Skoda Octavia III chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Skoda Octavia III autóhoz?
A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.