Land Rover Range Rover Sport I (2005–2013) chiptuning
12 motor · +24 és +94 LE között
Land Rover Range Rover Sport I: 12 motor — 5 benzines és 7 dízel. A teljesítmény +24 és +94 LE között nő, a nyomaték akár +140 Nm-rel. GAN GTL 249 EUR-tól, GAN GT 399 EUR-tól. GAN GA+ 199 EUR-tól.
Land Rover Range Rover Sport I: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 7 motor | ||||
| 3.6 TDV8 (sensor1)272 LE / 640 Nm | +71 LE+140 Nm |
GTL — 249 EUR · 332 LE GT — 399 EUR · 343 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.6 TDV8 (sensor2)272 LE / 640 Nm | +71 LE+140 Nm |
GTL — 249 EUR · 332 LE GT — 399 EUR · 343 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDV6249 LE / 600 Nm | +67 LE+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 306 LE GT — 399 EUR · 316 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDV6245 LE / 600 Nm | +66 LE+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 301 LE GT — 399 EUR · 311 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDV6211 LE / 600 Nm | +59 LE+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 261 LE GT — 399 EUR · 270 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 SDV6256 LE / 600 Nm | +44 LE+102 Nm |
GTL — 249 EUR · 292 LE GT — 399 EUR · 300 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.7 TDV6190 LE / 440 Nm | +40 LE+92 Nm |
GTL — 249 EUR · 224 LE GT — 399 EUR · 230 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 5 motor | ||||
| SVR 5.0 V8550 LE / 680 Nm | +94 LE+116 Nm |
GTL — 379 EUR · 627 LE GT — 519 EUR · 644 LE |
Kiválasztás → | |
| 5.0 Kompressor510 LE / 625 Nm | +87 LE+106 Nm |
GTL — 379 EUR · 581 LE GT — 519 EUR · 597 LE |
Kiválasztás → | |
| 4.2T SC 2005-09390 LE / 550 Nm | +31 LE+44 Nm |
GA — 219 EUR · 421 LE GA+ — 219 EUR · 421 LE |
Kiválasztás → | |
| 5.0i375 LE / 510 Nm | +30 LE+41 Nm |
GA — 219 EUR · 405 LE GA+ — 219 EUR · 405 LE |
Kiválasztás → | |
| 4.4i299 LE / 425 Nm | +24 LE+34 Nm |
GA — 199 EUR · 323 LE GA+ — 199 EUR · 323 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Land Rover Range Rover Sport I tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +94 LElegjobb ebben a generációban
SVR 5.0 V8 550 LE → 644 LE. A többi motornál a növekedés +24 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +140 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +92 és +140 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
2 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Land Rover Range Rover Sport I chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Land Rover Range Rover Sport I autóhoz?
Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.