Land Rover Range Rover Sport (II) 2013-> chiptuning
2013 → · 12 motor · +41 és +89 LE között
Land Rover Range Rover Sport II: 12 motor — 6 benzines és 6 dízel. A teljesítmény +41 és +89 LE között nő, a nyomaték akár +134 Nm-rel. GAN GTL 249 EUR-tól, GAN GT 399 EUR-tól.
Land Rover Range Rover Sport II: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuning modulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 6 motor | ||||
| 3.0 SDV6292 LE / 600 Nm | +74 LE+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 355 LE GT — 399 EUR · 366 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDV6258 LE / 600 Nm | +68 LE+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 316 LE GT — 399 EUR · 326 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDV6249 LE / 600 Nm | +67 LE+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 306 LE GT — 399 EUR · 316 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDV6211 LE / 600 Nm | +59 LE+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 261 LE GT — 399 EUR · 270 LE |
Kiválasztás → | |
| 4.4 SDV8340 LE / 700 Nm | +58 LE+119 Nm |
GTL — 279 EUR · 388 LE GT — 459 EUR · 398 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 SDV6306 LE / 700 Nm | +52 LE+119 Nm |
GTL — 279 EUR · 349 LE GT — 459 EUR · 358 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 6 motor | ||||
| 5.0 Si8525 LE / 625 Nm | +89 LE+106 Nm |
GTL — 379 EUR · 599 LE GT — 519 EUR · 614 LE |
Kiválasztás → | |
| 5.0 Kompressor510 LE / 625 Nm | +87 LE+106 Nm |
GTL — 379 EUR · 581 LE GT — 519 EUR · 597 LE |
Kiválasztás → | |
| 5.0 SVR575 LE / 700 Nm | +78 LE+100 Nm |
GTL — 379 EUR · 641 LE GT — 519 EUR · 653 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0T SC380 LE / 450 Nm | +76 LE+90 Nm |
GTL — 279 EUR · 445 LE GT — 459 EUR · 456 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 Kompressor340 LE / 450 Nm | +69 LE+88 Nm |
GTL — 279 EUR · 399 LE GT — 459 EUR · 409 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0T241 LE / 340 Nm | +41 LE+58 Nm |
GTL — 249 EUR · 275 LE GT — 399 EUR · 282 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuning modul tartozik: GAN GT / GTL vagy GAN GA / GA+. Az árak tuning modulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt a forgalmi engedélyben, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Land Rover Range Rover Sport II tuning: mi változik?
A tuning modul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +89 LElegjobb ebben a generációban
5.0 Si8 525 LE → 614 LE. A többi motornál a növekedés +41 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +134 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +119 és +134 Nm között.
- GAN APPteljesítmény-vezérlés okostelefonról
SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Land Rover Range Rover Sport II chiptuning: kérdések
Land Rover Range Rover Sport II: melyik tuning modulra van szükségem?
Ebben a generációban minden motor turbófeltöltős, ezért GAN GT vagy GAN GTL modulra van szüksége. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a chiptuning modul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A chiptuning modul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.