Land Rover
GAN tuningmodulok · akár 30%-kal több teljesítmény

Land Rover Range Rover Sport chiptuning

Akár 30%-kal több teljesítmény Land Rover Range Rover Sport autójához

Válassza ki a generációt és a motort: Land Rover Range Rover Sport
  • akár 30%-kaltöbb teljesítmény a GAN GT-vel
  • akár 15%üzemanyag-megtakarítás takarékos vezetéssel
  • akár 2 évmotorgarancia
  • 50 naptesztelésre
Röviden

Land Rover Range Rover Sport (2005 →): a katalógusban 2 generáció és 24 motor szerepel. 21 turbómotor számára a GAN GT vagy a GAN GTL tuningmodult válassza: a GAN GT +40 és +94 LE közötti növekedést ad (GAN GT 399 EUR-tól, GAN GTL 249 EUR-tól). 3 motor számára a GAN GA vagy a GAN GA+ modult válassza: a GAN GA+ +24 és +31 LE közötti növekedést ad (GAN GA+ 199 EUR-tól).

2
generáció
2005 →
24
motor
11 benzin · 13 dízel
+94LE
legjobb növekedés
SVR 5.0 V8 550→644 LE
88%
turbó
3 — GA / GA+
Generációk

Melyik Land Rover Range Rover Sport az Öné?

Kezdje a modellévvel és a karosszériakóddal. A generáción belül a motort a jármű okmányaiban szereplő teljesítmény alapján válassza ki.

12 motor · benzin 5 · dízel 7 · már 199 EUR
+24…+94 LEmax.
12 motor · benzin 6 · dízel 6 · már 249 EUR
+41…+89 LEmax.
GAN tuningmodul Land Rover Range Rover Sport modellekhez

Land Rover Range Rover Sport tuning: mit csinál a GAN modul, és mit nem?

Több teljesítmény és nyomaték átprogramozás és alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul csak a motor szenzorjeleit korrigálja.

  • Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
  • 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához
GAN GT tuningmodul
  • 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
  • IP67víz- és porállóság
  • +94 LEa GAN GT-vel turbómotorokon

    +40 és +94 LE között a teljes Land Rover Range Rover Sport kínálatban, GAN GT-vel vagy GAN GTL-lel.

  • +30 LEa GAN GA+-szal szívó motorokon

    Land Rover Range Rover Sport szívó motorok: +24 és +30 LE között.

  • GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról

    SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.

  • 50 nappróbaidő

    Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).

Árak: Land Rover Range Rover Sport
GAN GT már 399 EUR GAN GTL már 249 EUR GAN GA / GA+ már 199 EUR
Válassza ki a generációt: Land Rover Range Rover Sport
A modellről

Land Rover Range Rover Sport chiptuning: motorok és generációk

Range Rover Sport chiptuning: Supercharged V8 és V6 motorok

A Range Rover Sport Supercharged benzines változatai mechanikus feltöltőt használnak, nem turbófeltöltőt, és ebből kell kiindulni, ha tuning boxszal, vagyis tuningmodullal fog hozzá a Range Rover Sport chiptuninghoz. A GAN GT modullal az 5.0 V8 Supercharged a gyári 510 LE és 625 Nm nyomaték helyett 597 LE teljesítményt és 731 Nm nyomatékot ér el. Az L494 SVR a gyári 575 LE helyett 653 LE-t ér el, a 3.0 V6 Supercharged pedig a gyári 340 LE helyett 409 LE-t.

A 2009 utáni L320-on már megvolt az 5.0 Supercharged, az SVR pedig 2014-ben jelent meg az L494-en, 550 LE-vel. Az L320 régebbi, 390 LE-s 4.2 Supercharged motorjához a GAN GA+ modul való, amely akár 12%-kal több teljesítményt ad; vele a motor 421 LE-t ér el.

Dízelek az L320-on és az L494-en

Az L320 2009-ig a 190 LE-s 2.7 TDV6-ot kapta, utána a 245 LE-s 3.0 TDV6-ot. 2011-től egy turbófeltöltős, 211 LE-s TDV6 szerepelt a két turbós, 256 LE-s SDV6 mellett. Az L494 3.0 TDV6 258 LE-s, az első SDV6 292 LE-s, mindkettő 600 Nm nyomatékkal; az SDV6 később 306 LE-s és 700 Nm nyomatékú lett.

A 272 LE-s 3.6 TDV8 343 LE-t, a 4.4 SDV8 pedig 398 LE-t ér el. Az L320-at 2005 és 2013 között gyártották, a helyét átvevő, alumíniumplatformú L494 pedig 2013 szeptemberétől 2022 májusáig készült. 2020 augusztusától az L494 átállt a soros hathengeres dízelekre: D250, D300 és D350.

Kérdések

Land Rover Range Rover Sport chiptuning: kérdések

Mennyi teljesítményt ad a GAN GT modul a Range Rover Sport TDV6 és SDV6 motorjának?

Az L494-en a 258 LE-s TDV6 326 LE-t, a 292 LE-s SDV6 366 LE-t ér el. A 306 LE-s és 700 Nm nyomatékú SDV6 358 LE-t ér el, az L320-on pedig a 245 LE-s TDV6 311 LE-t. Ezek az ezekre a motortípusokra megadott értékek, nem az Ön autóján végzett fékpados mérés eredményei.

Mi a különbség a tuning box és a motorvezérlő (ECU) átprogramozása (remap) között egy Range Rover Sport SDV6 esetében?

A motorvezérlő átprogramozása (remap) átírja a motorvezérlő szoftverét, a GAN tuning box viszont a szenzorok jeleit korrigálja, és a gyári szoftvert, az ellenőrzőösszegeket és a flash-számlálót érintetlenül hagyja. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftvere soha nem módosul, a modul pedig bármikor eltávolítható.

Szerepel a katalógusban a Range Rover Sport D250 és D300 motorja?

A 249 LE-s D250, a 300 LE-s D300 és a 350 LE-s D350 nem szerepel a katalógusban. A katalógusban szereplő 249 LE-s változat a 2018 és 2020 közötti V6-os TDV6, nem a soros hathengeres D250. A következő generáció, az L461 2022-től külön modellcsalád, saját motorokkal.

Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?

Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.

2 éves motorgarancia
nemcsak a modulra, hanem a motorra is
50 napos tesztidőszak
nem érez különbséget? Visszakapja a pénzét, a szállítási költségek kivételével
Okostelefonos vezérlés
SPORT / ECO / STOCK
Néhány perc alatt eltávolítható
a motorvezérlő gyári szoftvere nem változik, nem marad sem elektronikus, sem mechanikai nyom
Folytatja?

Válassza ki motorját: Land Rover Range Rover Sport

Válassza ki motorját, és nézze meg a teljesítménynövekedést
Írjon nekünk WhatsAppon