VW Polo III (2001) chiptuning
17 motor · +5 és +15 LE között
Volkswagen Polo III: 17 motor — 16 benzines és 1 dízel. A teljesítmény +5 és +15 LE között nő, a nyomaték akár +23 Nm-rel. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Volkswagen Polo III: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 1 motor | ||||
| 1.4 TDI75 LE / 195 Nm | +9 LE+23 Nm |
GA — 189 EUR · 84 LE GA+ — 189 EUR · 84 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 16 motor | ||||
| 1.6i GTI125 LE / 152 Nm | +15 LE+18 Nm |
GA — 189 EUR · 140 LE GA+ — 189 EUR · 140 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i GTI120 LE / 150 Nm | +14 LE+18 Nm |
GA — 189 EUR · 134 LE GA+ — 189 EUR · 134 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i116 LE / 166 Nm | +14 LE+20 Nm |
GA — 189 EUR · 130 LE GA+ — 189 EUR · 130 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4i100 LE / 128 Nm | +12 LE+15 Nm |
GA — 189 EUR · 112 LE GA+ — 189 EUR · 112 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i100 LE / 145 Nm | +12 LE+17 Nm |
GA — 189 EUR · 112 LE GA+ — 189 EUR · 112 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i101 LE / 145 Nm | +12 LE+17 Nm |
GA — 189 EUR · 113 LE GA+ — 189 EUR · 113 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8i99 LE / 152 Nm | +12 LE+18 Nm |
GA — 189 EUR · 111 LE GA+ — 189 EUR · 111 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8i90 LE / 145 Nm | +11 LE+17 Nm |
GA — 189 EUR · 101 LE GA+ — 189 EUR · 101 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4i75 LE / 126 Nm | +9 LE+15 Nm |
GA — 189 EUR · 84 LE GA+ — 189 EUR · 84 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i75 LE / 135 Nm | +9 LE+16 Nm |
GA — 189 EUR · 84 LE GA+ — 189 EUR · 84 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.3i55 LE / 100 Nm | +7 LE+12 Nm |
GA — 189 EUR · 62 LE GA+ — 189 EUR · 62 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4i60 LE / 116 Nm | +7 LE+14 Nm |
GA — 189 EUR · 67 LE GA+ — 189 EUR · 67 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.0i50 LE / 86 Nm | +6 LE+10 Nm |
GA — 189 EUR · 56 LE GA+ — 189 EUR · 56 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.2i54 LE / 106 Nm | +6 LE+13 Nm |
GA — 189 EUR · 60 LE GA+ — 189 EUR · 60 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4i54 LE / 110 Nm | +6 LE+13 Nm |
GA — 189 EUR · 60 LE GA+ — 189 EUR · 60 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.0i45 LE / 76 Nm | +5 LE+9 Nm |
GA — 189 EUR · 50 LE GA+ — 189 EUR · 50 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Volkswagen Polo III tuning: mi változik?
Több teljesítmény és nyomaték átprogramozás és alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul csak a motor szenzorjeleit korrigálja. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +15 LElegjobb ebben a generációban
1.6i GTI 125 LE → 140 LE. A többi motornál a növekedés +5 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +23 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +23 és +23 Nm között.
- GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról
SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Volkswagen Polo: mit mondanak a tulajdonosok a GAN-ról?
Azt nyújtja, ami a honlapon le van írva, érezni, ahogy átalakul az autó, és abszolút megéri a pénzét! Könnyű beszerelni.. nagyon jó minőségű termék. Pár hónapja használom a napi ingázáshoz.. Több vezetési mód közül választhat.. köztük egyéni hangolás is.. a teljesítmény szerelmeseinek .. a gyári automata váltós autó…
Volkswagen Polo III chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Volkswagen Polo III autóhoz?
Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.