VW Passat B7 (2011–2015) chiptuning
18 motor · +20 és +64 LE között
Volkswagen Passat B7: 18 motor — 12 benzines és 6 dízel. A teljesítmény +20 és +64 LE között nő, a nyomaték akár +101 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Volkswagen Passat B7: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 6 motor | ||||
| 2.0 TDI140 LE / 320 Nm | +38 LE+84 Nm |
GTL — 219 EUR · 172 LE GT — 329 EUR · 178 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI BlueMotion170 LE / 350 Nm | +36 LE+74 Nm |
GTL — 249 EUR · 201 LE GT — 399 EUR · 206 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI170 LE / 350 Nm | +34 LE+61 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 LE GT — 399 EUR · 204 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI BlueMotion177 LE / 380 Nm | +33 LE+101 Nm |
GTL — 249 EUR · 205 LE GT — 399 EUR · 210 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 TDI105 LE / 250 Nm | +31 LE+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 131 LE GT — 329 EUR · 136 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI136 LE / 340 Nm | +27 LE+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 159 LE GT — 329 EUR · 163 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 12 motor | ||||
| 2.0 TSI211 LE / 280 Nm | +64 LE+101 Nm |
GTL — 249 EUR · 265 LE GT — 399 EUR · 275 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4 TSI160 LE / 240 Nm | +46 LE+72 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 LE GT — 399 EUR · 206 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8 TSI160 LE / 250 Nm | +46 LE+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 LE GT — 399 EUR · 206 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TSI220 LE / 350 Nm | +46 LE+74 Nm |
GTL — 249 EUR · 260 LE GT — 399 EUR · 266 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4 TSI EcoFuel150 LE / 220 Nm | +44 LE+64 Nm |
GTL — 249 EUR · 188 LE GT — 399 EUR · 194 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8 TSI152 LE / 250 Nm | +44 LE+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 189 LE GT — 399 EUR · 196 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TSI200 LE / 280 Nm | +42 LE+59 Nm |
GTL — 249 EUR · 236 LE GT — 399 EUR · 242 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4 TSI131 LE / 220 Nm | +38 LE+64 Nm |
GTL — 219 EUR · 164 LE GT — 329 EUR · 169 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8 TSI180 LE / 320 Nm | +38 LE+67 Nm |
GTL — 249 EUR · 212 LE GT — 399 EUR · 218 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4 TSI122 LE / 200 Nm | +24 LE+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 142 LE GT — 329 EUR · 146 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.6i299 LE / 350 Nm | +24 LE+28 Nm |
GA — 199 EUR · 323 LE GA+ — 199 EUR · 323 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.5 MPI170 LE / 240 Nm | +20 LE+29 Nm |
GA — 189 EUR · 190 LE GA+ — 189 EUR · 190 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Volkswagen Passat B7 tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +64 LElegjobb ebben a generációban
2.0 TSI 211 LE → 275 LE. A többi motornál a növekedés +20 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +101 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +61 és +101 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
2 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Volkswagen Passat B7: miben különleges?
VW Passat B7 chiptuning és a dízel szoftverfrissítés
Mielőtt bármilyen Passat B7 2.0 TDI chiptuninghoz tuning boxot, vagyis tuningmodult választana, egy kérdést tisztázni kell. A CFFB vagy CFGB motorkódú autóknál ez az, hogy érintette-e az autót a dízelbotrány. Igen: az EA189 dízelek érintettek voltak, és a KBA 2015. október 15-én 2,4 millió autó kötelező visszahívását rendelte el Németországban.
A 23R7 visszahívási program módosítja a motorvezérlő (ECU) szoftverét. A B7 típusjele szedán esetében Typ 362, Variant vagy Alltrack esetében Typ 365; 2010 augusztusától 2014 októberéig gyártották, és Passat 7 néven is ismert.
Dízelek: 140, 170 vagy 177 LE
A 2.0 TDI 140 és 170 LE-vel készült, 2012 őszétől pedig 177 LE-vel. A 140, 170 és 177 LE-s változat egyaránt a GAN GT tuningmodullal működik, ahogy a 105 LE-s 1.6 TDI is. A VW Passat Alltrack chiptuninghoz ugyanezek az értékek érvényesek: a katalógusban az Alltrack nincs külön, ezért motor és teljesítmény szerint választ.
Benzinmotorok és a 3.6
A 122 és 160 LE-s 1.4 TSI az EA111 családhoz tartozik, amelynél a vezérműlánc a 2012-ig gyártott motorokon megnyúlhat. A 2.0 TSI (211 LE) EA888 Gen2 motor. Az 1.4 TSI (160 LE) és az 1.8 TSI (160 LE) egyaránt a GAN GT modullal működik; a 3.6 (299 LE) a GAN GA+ modullal.
Volkswagen Passat B7 chiptuning: kérdések
Lehet chiptuningot csinálni egy Passat B7 2.0 TDI-n a károsanyag-szoftverfrissítés után?
Igen. A modul nem nyúl a motorvezérlő szoftveréhez és a visszahívási frissítéshez; továbbra is motor és teljesítmény szerint választ. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftvere soha nem módosul, a modul pedig bármikor eltávolítható.
Mennyi teljesítményt ad a GAN GT modul a 170 LE-s 2.0 TDI motornak a Passat B7-ben?
A GAN GT modullal a 2.0 TDI a gyári 170 LE és 350 Nm helyett 204 LE-t és 411 Nm nyomatékot ér el. A GAN GT termékcsalád akár 30%-kal több teljesítményt ad; ezek az erre a motortípusra megadott értékek, nem az Ön autóján végzett fékpados mérés eredményei.
Mennyi teljesítményt ad a GAN GT modul a 160 LE-s 1.4 TSI motornak a Passat B7-ben?
Az 1.4 TSI Twincharger a gyári 160 LE és 240 Nm helyett 206 LE-t és 312 Nm nyomatékot ér el a GAN GT modullal.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.