VW Passat B8 Facelift (2019-től) chiptuning
6 motor · +35 és +44 LE között
Volkswagen Passat B8 Facelift: 6 motor — 1 benzines és 5 dízel. A teljesítmény +35 és +44 LE között nő, a nyomaték akár +104 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól.
Volkswagen Passat B8 Facelift: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 5 motor | ||||
| 2.0 TDI150 LE / 360 Nm | +44 LE+104 Nm |
GTL — 249 EUR · 188 LE GT — 399 EUR · 194 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI200 LE / 400 Nm | +42 LE+84 Nm |
GTL — 249 EUR · 236 LE GT — 399 EUR · 242 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI240 LE / 500 Nm | +41 LE+85 Nm |
GTL — 249 EUR · 274 LE GT — 399 EUR · 281 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI SCR190 LE / 400 Nm | +40 LE+84 Nm |
GTL — 249 EUR · 224 LE GT — 399 EUR · 230 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI SCR122 LE / 250 Nm | +35 LE+73 Nm |
GTL — 219 EUR · 153 LE GT — 329 EUR · 157 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 1 motor | ||||
| 2.0 TSI190 LE / 320 Nm | +40 LE+67 Nm |
GTL — 249 EUR · 224 LE GT — 399 EUR · 230 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Volkswagen Passat B8 Facelift tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +44 LElegjobb ebben a generációban
2.0 TDI 150 LE → 194 LE. A többi motornál a növekedés +35 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +104 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +73 és +104 Nm között.
- GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról
SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Volkswagen Passat B8 Facelift chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Volkswagen Passat B8 Facelift autóhoz?
Ebben a generációban minden motor turbófeltöltős, ezért GAN GT vagy GAN GTL modulra van szüksége. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.