Chiptuning BMW X2 F39 (od 2017)
7 silników · od +34 do +44 KM
BMW X2 F39: 7 silników — 2 benzynowe i 5 wysokoprężnych. Przyrost mocy wynosi od +34 do +44 KM, a momentu obrotowego — do +102 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR.
BMW X2 F39: wszystkie silniki i dokładny przyrost
Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu. Silniki Diesla i benzynowe są podane osobno.
| Silnik | Seryjnie → z GAN | Przyrost | Moduły tuningowe i ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 5 silników | ||||
| 18d150 KM / 350 Nm | +44 KM+102 Nm |
GTL — 249 EUR · 188 KM GT — 399 EUR · 194 KM |
Wybierz → | |
| 20d190 KM / 400 Nm | +40 KM+84 Nm |
GTL — 249 EUR · 224 KM GT — 399 EUR · 230 KM |
Wybierz → | |
| 25d231 KM / 450 Nm | +39 KM+77 Nm |
GTL — 249 EUR · 263 KM GT — 399 EUR · 270 KM |
Wybierz → | |
| 16d116 KM / 270 Nm | +34 KM+78 Nm |
GTL — 219 EUR · 145 KM GT — 329 EUR · 150 KM |
Wybierz → | |
| 20d163 KM / 400 Nm | +34 KM+84 Nm |
GTL — 249 EUR · 192 KM GT — 399 EUR · 197 KM |
Wybierz → | |
| Benzyna · 2 silniki | ||||
| 18i140 KM / 220 Nm | +41 KM+64 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 KM GT — 329 EUR · 181 KM |
Wybierz → | |
| 20i192 KM / 280 Nm | +40 KM+59 Nm |
GTL — 249 EUR · 227 KM GT — 399 EUR · 232 KM |
Wybierz → | |
Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.
Nie wiesz, jaki masz silnik?
Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.
To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:
Chiptuning BMW X2 F39: co się zmienia
Moduł tuningowy montuje się między czujnikami a sterownikiem silnika (ECU) i koryguje ich sygnały. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.
- Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
- 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika

- 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
- IP67ochrona przed wodą i pyłem
- +44 KMrekord tej generacji
18d 150 KM → 194 KM. Pozostałe silniki zyskują od +34 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.
- +102 Nmw dieslach
Diesle zyskują przede wszystkim moment obrotowy: od +77 do +102 Nm.
- GAN APPsterowanie mocą przez smartfona
Tryby SPORT, DYNAMIC, ECO i STOCK w aplikacji GAN.
- 50 dnina testy
Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).
Chiptuning BMW X2 F39: pytania
Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji BMW X2 F39?
Wszystkie silniki tej generacji są turbodoładowane, więc potrzebujesz GAN GT lub GAN GTL. Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.
Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?
Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.