BMW
Moduły tuningowe GAN · do 30% więcej mocy

Chiptuning BMW X6 F16 (2014–2019)

10 silników · od +38 do +98 KM

Wybierz silnik: BMW X6 F16
  • do 30%więcej mocy z GAN GT
  • do 15%mniejsze spalanie
  • do 2 latgwarancja na silnik
  • 50 dnina testy
W skrócie

BMW X6 F16: 10 silników — 4 benzynowe i 6 wysokoprężnych. Przyrost mocy wynosi od +38 do +98 KM, a momentu obrotowego — do +143 Nm. GAN GTL od 249 EUR, GAN GT od 399 EUR.

10
silników
4 benzyna · 6 diesel
+98KM
rekord tej generacji: M 4.4 575 → 673 KM
zakres przyrostu +38…+98 KM
+143Nm
maks. przyrost momentu
M50d, GT
od 249EUR
cena modułu tuningowego
GAN GTL od 249 EUR · GAN GT od 399 EUR
Przyrost mocy

BMW X6 F16: wszystkie silniki i dokładny przyrost

Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu. Silniki Diesla i benzynowe są podane osobno.

SilnikSeryjnie → z GANPrzyrostModuły tuningowe i ceny
Diesel · 6 silników
30d277 KM / 600 Nm
277 KM349 KM / 734 Nm
+72 KM+134 Nm
GTL — 249 EUR · 338 KM
GT — 399 EUR · 349 KM
Wybierz →
xDrive30d249 KM / 560 Nm
249 KM316 KM / 689 Nm
+67 KM+129 Nm
GTL — 249 EUR · 306 KM
GT — 399 EUR · 316 KM
Wybierz →
M50d381 KM / 740 Nm
381 KM438 KM / 883 Nm
+57 KM+143 Nm
GTL — 279 EUR · 429 KM
GT — 459 EUR · 438 KM
Wybierz →
xDrive30d258 KM / 560 Nm
258 KM314 KM / 655 Nm
+56 KM+95 Nm
GTL — 249 EUR · 306 KM
GT — 399 EUR · 314 KM
Wybierz →
xDrive40d313 KM / 630 Nm
313 KM362 KM / 768 Nm
+49 KM+138 Nm
GTL — 279 EUR · 355 KM
GT — 459 EUR · 362 KM
Wybierz →
30d211 KM / 560 Nm
211 KM249 KM / 689 Nm
+38 KM+129 Nm
GTL — 249 EUR · 243 KM
GT — 399 EUR · 249 KM
Wybierz →
Benzyna · 4 silniki
M 4.4575 KM / 750 Nm
575 KM673 KM / 878 Nm
+98 KM+128 Nm
GTL — 379 EUR · 656 KM
GT — 519 EUR · 673 KM
Wybierz →
35i326 KM / 450 Nm
326 KM406 KM / 563 Nm
+80 KM+113 Nm
GTL — 279 EUR · 394 KM
GT — 459 EUR · 406 KM
Wybierz →
xDrive35i306 KM / 400 Nm
306 KM383 KM / 505 Nm
+77 KM+105 Nm
GTL — 279 EUR · 371 KM
GT — 459 EUR · 383 KM
Wybierz →
xDrive50i449 KM / 650 Nm
449 KM517 KM / 750 Nm
+68 KM+100 Nm
GTL — 349 EUR · 507 KM
GT — 519 EUR · 517 KM
Wybierz →
moc seryjnaprzyrost z GAN

Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.

Nie wiesz, jaki masz silnik?

Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.

To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:

30d 211 / 277 KMxDrive30d 249 / 258 KM
Moduł tuningowy GAN do auta BMW X6 F16

Chiptuning BMW X6 F16: co się zmienia

Moduł tuningowy montuje się między czujnikami a sterownikiem silnika (ECU) i koryguje ich sygnały. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.

  • Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
  • 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika
Moduł tuningowy GAN GT
  • 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
  • IP67ochrona przed wodą i pyłem
  • +98 KMrekord tej generacji

    M 4.4 575 KM → 673 KM. Pozostałe silniki zyskują od +38 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.

  • +143 Nmw dieslach

    Diesle zyskują przede wszystkim moment obrotowy: od +95 do +143 Nm.

  • GAN APPsterowanie mocą przez smartfona

    Tryby SPORT, DYNAMIC, ECO i STOCK w aplikacji GAN.

  • 50 dnina testy

    Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).

Ceny dla generacji BMW X6 F16
GAN GT od 399 EUR GAN GTL od 249 EUR
Znajdź swój silnik w tabeli
Opinie właścicieli

Co mówią o GAN właściciele modelu BMW X6

★★★★★

Miły personel. Bardzo szybka dostawa. Chip zamontowałem sam w krótkim czasie. Jestem bardzo zadowolony, bo moc jest dokładnie taka, jak obiecano.

BMW X6 - 2013 xDrive30d, 245 KM
Alex Frost. Bochum, Niemcy · z opinii naszych klientów
Pytania

Chiptuning BMW X6 F16: pytania

Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji BMW X6 F16?

Wszystkie silniki tej generacji są turbodoładowane, więc potrzebujesz GAN GT lub GAN GTL. Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.

Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?

Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.

2-letnia gwarancja na silnik
obejmuje silnik, nie tylko moduł
50 dni na testy
nie czujesz różnicy? Zwrócimy pieniądze (bez kosztów dostawy)
Sterowanie przez aplikację
SPORT / ECO / STOCK
Demontaż w kilka minut
fabryczne oprogramowanie sterownika bez zmian, bez śladów
Przejdź dalej

Wybierz silnik swojego auta BMW X6 F16

Wybierz silnik i sprawdź przyrost mocy
Skontaktuj się z nami przez WhatsApp