Chiptuning Citroen Xantia
6 silników · od +23 do +33 KM
Citroen Xantia: 6 silników — 6 wysokoprężnych. Przyrost mocy wynosi od +23 do +33 KM, a momentu obrotowego — do +75 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR.
Citroen Xantia: wszystkie silniki i dokładny przyrost
Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu.
| Silnik | Seryjnie → z GAN | Przyrost | Moduły tuningowe i ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 6 silników | ||||
| 2.0 HDI (system Bosch)109 KM / 250 Nm | +33 KM+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 137 KM GT — 329 EUR · 142 KM |
Wybierz → | |
| 2.0 HDI (system Siemens, Delphi)109 KM / 250 Nm | +33 KM+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 137 KM GT — 329 EUR · 142 KM |
Wybierz → | |
| 2.0 HDI (system Bosch)90 KM / 205 Nm | +27 KM+62 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 KM GT — 329 EUR · 117 KM |
Wybierz → | |
| 2.0 HDI (system Siemens, Delphi)90 KM / 205 Nm | +27 KM+62 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 KM GT — 329 EUR · 117 KM |
Wybierz → | |
| 2.0 HDI (system Bosch)79 KM / 200 Nm | +23 KM+58 Nm |
GTL — 219 EUR · 99 KM GT — 329 EUR · 102 KM |
Wybierz → | |
| 2.0 HDI (system Siemens, Delphi)79 KM / 200 Nm | +23 KM+58 Nm |
GTL — 219 EUR · 99 KM GT — 329 EUR · 102 KM |
Wybierz → | |
Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.
Nie wiesz, jaki masz silnik?
Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.
To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:
Chiptuning Citroen Xantia: co się zmienia
Moduł tuningowy montuje się między czujnikami a sterownikiem silnika (ECU) i koryguje ich sygnały. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.
- Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
- 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika

- 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
- IP67ochrona przed wodą i pyłem
- +33 KMrekord tej generacji
2.0 HDI (system Bosch) 109 KM → 142 KM. Pozostałe silniki zyskują od +23 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.
- +75 Nmw dieslach
Diesle zyskują przede wszystkim moment obrotowy: od +58 do +75 Nm.
- GAN APPsterowanie mocą przez smartfona
Tryby SPORT, DYNAMIC, ECO i STOCK w aplikacji GAN.
- 50 dnina testy
Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).
Chiptuning Citroen Xantia: pytania
Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji Citroen Xantia?
Wszystkie silniki tej generacji są turbodoładowane, więc potrzebujesz GAN GT lub GAN GTL. Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.
Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?
Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.