Chiptuning Nissan Note II (od 2012)
7 silników · od +10 do +27 KM
Nissan Note II: 7 silników — 5 benzynowych i 2 wysokoprężne. Przyrost mocy wynosi od +10 do +27 KM, a momentu obrotowego — do +60 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Nissan Note II: wszystkie silniki i dokładny przyrost
Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu. Silniki Diesla i benzynowe są podane osobno.
| Silnik | Seryjnie → z GAN | Przyrost | Moduły tuningowe i ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 2 silniki | ||||
| 1.5 dCi (sensor1)90 KM / 200 Nm | +27 KM+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 KM GT — 329 EUR · 117 KM |
Wybierz → | |
| 1.5 dCi (sensor2)90 KM / 200 Nm | +27 KM+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 KM GT — 329 EUR · 117 KM |
Wybierz → | |
| Benzyna · 5 silników | ||||
| 1.6i138 KM / 163 Nm | +17 KM+20 Nm |
GA — 189 EUR · 155 KM GA+ — 189 EUR · 155 KM |
Wybierz → | |
| 1.6i109 KM / 150 Nm | +13 KM+18 Nm |
GA — 189 EUR · 122 KM GA+ — 189 EUR · 122 KM |
Wybierz → | |
| 1.2i98 KM / 142 Nm | +12 KM+17 Nm |
GA — 189 EUR · 110 KM GA+ — 189 EUR · 110 KM |
Wybierz → | |
| 1.2h80 KM / 110 Nm | +10 KM+13 Nm |
GA — 189 EUR · 90 KM GA+ — 189 EUR · 90 KM |
Wybierz → | |
| 1.2i80 KM / 110 Nm | +10 KM+13 Nm |
GA — 189 EUR · 90 KM GA+ — 189 EUR · 90 KM |
Wybierz → | |
Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.
Nie wiesz, jaki masz silnik?
Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.
To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:
Chiptuning Nissan Note II: co się zmienia
Moduł tuningowy montuje się między czujnikami a sterownikiem silnika (ECU) i koryguje ich sygnały. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.
- Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
- 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika

- 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
- IP67ochrona przed wodą i pyłem
- +27 KMrekord tej generacji
1.5 dCi (sensor1) 90 KM → 117 KM. Pozostałe silniki zyskują od +10 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.
- +60 Nmw dieslach
Diesle zyskują przede wszystkim moment obrotowy: od +60 do +60 Nm.
- do 12%z GAN GA+ w silnikach wolnossących
Dla 5 silników wolnossących: moduły tuningowe GAN GA / GAN GA+; dane każdego silnika znajdziesz w tabeli.
- 50 dnina testy
Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).
Chiptuning Nissan Note II: pytania
Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji Nissan Note II?
Do silników turbodoładowanych pasuje GAN GT lub GAN GTL, do wolnossących — GAN GA lub GAN GA+. Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.
Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?
Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.