Chiptuning Nissan Skyline
5 silników · od +21 do +29 KM
Nissan Skyline: 5 silników — 5 benzynowych. Przyrost mocy wynosi od +21 do +29 KM, a momentu obrotowego — do +37 Nm. GAN GA+ od 199 EUR.
Nissan Skyline: wszystkie silniki i dokładny przyrost
Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu.
| Silnik | Seryjnie → z GAN | Przyrost | Moduły tuningowe i ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Benzyna · 5 silników | ||||
| 3.0i240 KM / 312 Nm | +29 KM+37 Nm |
GA — 199 EUR · 269 KM GA+ — 199 EUR · 269 KM |
Wybierz → | |
| 250GT 2.5i225 KM / 258 Nm | +27 KM+31 Nm |
GA — 199 EUR · 252 KM GA+ — 199 EUR · 252 KM |
Wybierz → | |
| 2.5i215 KM / 270 Nm | +26 KM+32 Nm |
GA — 199 EUR · 241 KM GA+ — 199 EUR · 241 KM |
Wybierz → | |
| 3.5i280 KM / 363 Nm | +22 KM+29 Nm |
GA — 199 EUR · 302 KM GA+ — 199 EUR · 302 KM |
Wybierz → | |
| 3.0i260 KM / 324 Nm | +21 KM+26 Nm |
GA — 199 EUR · 281 KM GA+ — 199 EUR · 281 KM |
Wybierz → | |
Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.
Nie wiesz, jaki masz silnik?
Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.
To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:
Chiptuning Nissan Skyline: co się zmienia
Więcej mocy i momentu obrotowego bez remapowania ECU i bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy koryguje tylko sygnały czujników silnika. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.
- Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
- 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika

- 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
- IP67ochrona przed wodą i pyłem
- +29 KMrekord tej generacji
3.0i 240 KM → 269 KM. Pozostałe silniki zyskują od +21 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.
- do 30%więcej mocy
GAN GT: do 30%, GAN GTL: do 25%, GAN GA+: do 12%.
- GAN APPsterowanie mocą przez smartfona
Tryby SPORT, DYNAMIC, ECO i STOCK w aplikacji GAN.
- 50 dnina testy
Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).
Co wyróżnia generację Nissan Skyline
Chip tuning Nissan Skyline: który Skyline ma na myśli katalog
Nazwa Skyline kojarzy się zwykle z GT-R z generacji R32–R34, którego w katalogu nie ma. W katalogu jest inne auto: sedany V35 i V36 z silnikami V6, i właśnie do tych silników dobiera się tu chip box, czyli moduł tuningowy. Nissan sprzedawał Skyline oficjalnie w Niemczech tylko jako Datsun 240K-GT w latach 1973–1978 i jako Datsun Skyline w latach 1978–1981. Generacje R31–R34, w tym GT-R, nie były oficjalnie sprzedawane w Europie i trafiają tu z prywatnego importu z Japonii.
V35, V36 i V37 według nazw
V35, produkowany od 2001 r., to japoński Skyline, sprzedawany w USA jako Infiniti G35. W Europie V36 sprzedawano jako Infiniti G37 z jedynym silnikiem 3.7 V6 o mocy 320 KM, a w Niemczech pojawił się on w 2010 r. Europejski G37 jest więc w katalogu pod marką Infiniti, a nie pod modelem Skyline. V37 to Infiniti Q50 od 2014 r. i także tym razem Nissan nie oferował w Europie żadnego Skyline.
W katalogu są wersje japońskie. To 2.5 VQ25DD o mocy 215 KM, 250GT z silnikiem VQ25HR o mocy 225 KM, 3.0 VQ30DD o mocy 260 KM i 3.5 VQ35DE o mocy 280 KM; w katalogu jest też silnik 3.0 o mocy 240 KM i momencie 312 Nm. Który z nich masz, pokazuje kod silnika pod maską lub w dokumentach. Do każdego silnika Skyline z katalogu pasuje moduł tuningowy GAN GA+.
Chiptuning Nissan Skyline: pytania
Jaki silnik ma Skyline z Japonii, V35 czy V36?
2.5 VQ25DD, 3.0 VQ30DD i 3.5 VQ35DE należą do V35, a 250GT z silnikiem VQ25HR do V36.
Dlaczego GT-R z silnikiem RB26DETT nie ma na tej stronie?
Silnika RB26DETT z GT-R w katalogu nie ma. Te generacje GT-R nigdy nie były oficjalnie sprzedawane w Europie i trafiają tu z prywatnego importu.
Ile mocy zyska Skyline 3.5 po chip tuningu?
W katalogu silnik 3.5 ma 280 KM i 363 Nm, a z modułem GAN GA+ osiąga 302 KM i 392 Nm. Moduł GAN GA+ daje do 12% więcej mocy. To deklarowane wartości dla tego typu silnika, a nie wynik pomiaru na hamowni Twojego auta.
Czy Infiniti G37 i Q50 to te same auta co Skyline?
To europejskie nazwy modeli V36 i V37.
Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?
Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.