Chiptuning Nissan Versa
4 silniki · od +13 do +15 KM
Nissan Versa: 4 silniki — 4 benzynowe. Przyrost mocy wynosi od +13 do +15 KM, a momentu obrotowego — do +19 Nm. GAN GA+ od 189 EUR.
Nissan Versa: wszystkie silniki i dokładny przyrost
Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu.
| Silnik | Seryjnie → z GAN | Przyrost | Moduły tuningowe i ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Benzyna · 4 silniki | ||||
| 1.6i122 KM / 155 Nm | +15 KM+19 Nm |
GA — 189 EUR · 137 KM GA+ — 189 EUR · 137 KM |
Wybierz → | |
| 1.8i122 KM / 127 Nm | +15 KM+15 Nm |
GA — 189 EUR · 137 KM GA+ — 189 EUR · 137 KM |
Wybierz → | |
| 1.6i107 KM / 111 Nm | +13 KM+13 Nm |
GA — 189 EUR · 120 KM GA+ — 189 EUR · 120 KM |
Wybierz → | |
| 1.6i109 KM / 145 Nm | +13 KM+17 Nm |
GA — 189 EUR · 122 KM GA+ — 189 EUR · 122 KM |
Wybierz → | |
Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.
Nie wiesz, jaki masz silnik?
Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.
To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:
Chiptuning Nissan Versa: co się zmienia
Więcej mocy i momentu obrotowego bez remapowania ECU i bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy koryguje tylko sygnały czujników silnika. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.
- Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
- 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika

- 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
- IP67ochrona przed wodą i pyłem
- +15 KMrekord tej generacji
1.6i 122 KM → 137 KM. Pozostałe silniki zyskują od +13 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.
- do 30%więcej mocy
GAN GT: do 30%, GAN GTL: do 25%, GAN GA+: do 12%.
- GAN APPsterowanie mocą przez smartfona
Tryby SPORT, DYNAMIC, ECO i STOCK w aplikacji GAN.
- 50 dnina testy
Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).
Co wyróżnia generację Nissan Versa
Chip tuning Nissan Versa i europejska Tiida
Nissan Tiida, europejski odpowiednik Versy, był sprzedawany w Niemczech od stycznia 2008 r.; Nissan przestał ją sprowadzać w 2011 r. z powodu braku popytu. Chip tuning Versy to więc kwestia silników, a nie nazw: chip box, czyli moduł tuningowy, współpracuje z silnikiem i jego mocą. Tiida w Niemczech miała silniki 1.6 HR16DE o mocy 110 KM i momencie 153 Nm oraz 1.8 MR18DE o mocy 126 KM i momencie 173 Nm. Silnik 1.6 łączono z pięciobiegową skrzynią manualną lub czterobiegowym automatem, a 1.8 z sześciobiegową skrzynią manualną.
Poza Niemcami Tiida była oferowana także z silnikiem Renault 1.5 dCi. Versa korzysta z tych samych dwóch rodzin silników. Amerykańska Versa z silnikiem 1.8 MR18DE miała 122 KM jako hatchback i 124 KM jako sedan.
Jaki silnik ma Twoja Versa
Silnik 1.6 HR16DE o mocy 109 KM i momencie 145 Nm montowano w Versie Note z lat 2013–2019. Sedan Versa, który pojawił się rok wcześniej, miał ten sam silnik. Versa 3 od 2019 r. ma ten sam silnik 1.6 HR16DE, ale o mocy 122 KM i momencie 155 Nm. Ta Versa 3 powstała na bazie Micry piątej generacji i nie była sprzedawana w Europie.
Silnik 1.6 jest wolnossący, co ogranicza przyrost: moduł tuningowy GAN GA+ daje do 12% więcej mocy. W Europie Versę Note sprzedawano jako Note, z innymi silnikami, więc europejski Note nie ma tego samego silnika 1,6 l co wersja amerykańska. Dlatego przy imporcie z USA liczą się kod silnika i moc, a nie typ nadwozia.
Chiptuning Nissan Versa: pytania
Czy moja Versa to 1.6 o mocy 109 KM, czy 122 KM?
Silnik 109 KM z 145 Nm należy do wcześniejszych aut opisanych wyżej. Silnik 122 KM z 155 Nm należy do Versy 3 produkowanej od 2019 r.
Ile mocy zyska Versa 1.6 o mocy 122 KM po chip tuningu?
Fabrycznie ten silnik ma 122 KM i 155 Nm, a z modułem GAN GA+ 137 KM i 174 Nm. Moduł GAN GA+ daje do 12% więcej mocy i do 15% mniejsze spalanie przy spokojnym stylu jazdy. To deklarowane wartości dla tego typu silnika, a nie wynik pomiaru na hamowni Twojego auta.
Czy Versa 1.8 ma ten sam silnik co Tiida?
Tak, oba korzystają z silnika 1.8 MR18DE, który w niemieckiej Tiidzie ma 126 KM i 173 Nm.
Który moduł GAN pasuje do silnika 1.6 o mocy 109 KM w Versie?
Do silnika 1.6 HR16DE o mocy 109 KM i momencie 145 Nm pasuje moduł GAN GA+, z którym moc rośnie do 122 KM, a moment do 162 Nm.
Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?
Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.