Chiptuning Renault Espace IV (2003–2014)
11 silników · od +20 do +51 KM
Renault Espace IV: 11 silników — 1 benzynowy i 10 wysokoprężnych. Przyrost mocy wynosi od +20 do +51 KM, a momentu obrotowego — do +105 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Renault Espace IV: wszystkie silniki i dokładny przyrost
Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu. Silniki Diesla i benzynowe są podane osobno.
| Silnik | Seryjnie → z GAN | Przyrost | Moduły tuningowe i ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 10 silników | ||||
| 3.0 dCi V6181 KM / 400 Nm | +51 KM+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 224 KM GT — 399 EUR · 232 KM |
Wybierz → | |
| 3.0 dCi V6177 KM / 360 Nm | +50 KM+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 220 KM GT — 399 EUR · 227 KM |
Wybierz → | |
| 2.0 dCi FAP173 KM / 360 Nm | +49 KM+97 Nm |
GTL — 249 EUR · 215 KM GT — 399 EUR · 222 KM |
Wybierz → | |
| 3.0 dCi V6163 KM / 360 Nm | +47 KM+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 203 KM GT — 399 EUR · 210 KM |
Wybierz → | |
| 2.0 dCi FAP150 KM / 340 Nm | +43 KM+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 KM GT — 399 EUR · 193 KM |
Wybierz → | |
| 2.2 dCi150 KM / 320 Nm | +43 KM+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 KM GT — 399 EUR · 193 KM |
Wybierz → | |
| 2.2 dCi139 KM / 320 Nm | +41 KM+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 174 KM GT — 329 EUR · 180 KM |
Wybierz → | |
| 2.0 dCi131 KM / 320 Nm | +39 KM+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 164 KM GT — 329 EUR · 170 KM |
Wybierz → | |
| 1.9 dCi120 KM / 270 Nm | +36 KM+79 Nm |
GTL — 219 EUR · 151 KM GT — 329 EUR · 156 KM |
Wybierz → | |
| 1.9 dCi116 KM / 215 Nm | +35 KM+78 Nm |
GTL — 219 EUR · 146 KM GT — 329 EUR · 151 KM |
Wybierz → | |
| Benzyna · 1 silnik | ||||
| 2.0T165 KM / 250 Nm | +20 KM+30 Nm |
GA — 189 EUR · 185 KM GA+ — 189 EUR · 185 KM |
Wybierz → | |
Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.
Nie wiesz, jaki masz silnik?
Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.
To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:
Chiptuning Renault Espace IV: co się zmienia
Moduł tuningowy montuje się między czujnikami a sterownikiem silnika (ECU) i koryguje ich sygnały. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.
- Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
- 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika

- 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
- IP67ochrona przed wodą i pyłem
- +51 KMrekord tej generacji
3.0 dCi V6 181 KM → 232 KM. Pozostałe silniki zyskują od +20 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.
- +105 Nmw dieslach
Diesle zyskują przede wszystkim moment obrotowy: od +78 do +105 Nm.
- do 12%z GAN GA+
Moduły tuningowe GAN GA i GAN GA+: dane każdego silnika znajdziesz w tabeli.
- 50 dnina testy
Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).
Chiptuning Renault Espace IV: pytania
Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji Renault Espace IV?
Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.
Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?
Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.