Chiptuning Renault Kangoo I (do 2008)
9 silników · od +7 do +30 KM
Renault Kangoo I: 9 silników — 3 benzynowe i 6 wysokoprężnych. Przyrost mocy wynosi od +7 do +30 KM, a momentu obrotowego — do +70 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Renault Kangoo I: wszystkie silniki i dokładny przyrost
Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu. Silniki Diesla i benzynowe są podane osobno.
| Silnik | Seryjnie → z GAN | Przyrost | Moduły tuningowe i ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 6 silników | ||||
| 1.5 dCi103 KM / 240 Nm | +30 KM+70 Nm |
GTL — 219 EUR · 129 KM GT — 329 EUR · 133 KM |
Wybierz → | |
| 1.5 dCi86 KM / 200 Nm | +25 KM+58 Nm |
GTL — 219 EUR · 108 KM GT — 329 EUR · 111 KM |
Wybierz → | |
| 1.9 dCi86 KM / 180 Nm | +25 KM+52 Nm |
GTL — 219 EUR · 108 KM GT — 329 EUR · 111 KM |
Wybierz → | |
| 1.5 dCi82 KM / 185 Nm | +24 KM+56 Nm |
GTL — 219 EUR · 102 KM GT — 329 EUR · 106 KM |
Wybierz → | |
| 1.9 dCi80 KM / 180 Nm | +24 KM+54 Nm |
GTL — 219 EUR · 100 KM GT — 329 EUR · 104 KM |
Wybierz → | |
| 1.5 dCi65 KM / 160 Nm | +20 KM+48 Nm |
GTL — 219 EUR · 82 KM GT — 329 EUR · 85 KM |
Wybierz → | |
| Benzyna · 3 silniki | ||||
| 1.2i75 KM / 105 Nm | +9 KM+13 Nm |
GA — 189 EUR · 84 KM GA+ — 189 EUR · 84 KM |
Wybierz → | |
| 1.4i75 KM / 114 Nm | +9 KM+14 Nm |
GA — 189 EUR · 84 KM GA+ — 189 EUR · 84 KM |
Wybierz → | |
| 1.2i58 KM / 93 Nm | +7 KM+11 Nm |
GA — 189 EUR · 65 KM GA+ — 189 EUR · 65 KM |
Wybierz → | |
Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.
Nie wiesz, jaki masz silnik?
Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.
To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:
Chiptuning Renault Kangoo I: co się zmienia
Moduł tuningowy montuje się między czujnikami a sterownikiem silnika (ECU) i koryguje ich sygnały. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.
- Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
- 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika

- 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
- IP67ochrona przed wodą i pyłem
- +30 KMrekord tej generacji
1.5 dCi 103 KM → 133 KM. Pozostałe silniki zyskują od +7 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.
- +70 Nmw dieslach
Diesle zyskują przede wszystkim moment obrotowy: od +48 do +70 Nm.
- do 12%z GAN GA+ w silnikach wolnossących
Dla 3 silników wolnossących: moduły tuningowe GAN GA / GAN GA+; dane każdego silnika znajdziesz w tabeli.
- 50 dnina testy
Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).
Chiptuning Renault Kangoo I: pytania
Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji Renault Kangoo I?
Do silników turbodoładowanych pasuje GAN GT lub GAN GTL, do wolnossących — GAN GA lub GAN GA+. Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.
Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?
Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.