Chiptuning Citroen C4 I (2004–2010)
17 silników · od +11 do +43 KM
Citroen C4 I: 17 silników — 13 benzynowych i 4 wysokoprężne. Przyrost mocy wynosi od +11 do +43 KM, a momentu obrotowego — do +93 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Citroen C4 I: wszystkie silniki i dokładny przyrost
Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu. Silniki Diesla i benzynowe są podane osobno.
| Silnik | Seryjnie → z GAN | Przyrost | Moduły tuningowe i ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 4 silniki | ||||
| 2.0 HDI 150150 KM / 370 Nm | +43 KM+93 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 KM GT — 399 EUR · 193 KM |
Wybierz → | |
| 2.0 HDI 140 FAP140 KM / 320 Nm | +41 KM+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 KM GT — 329 EUR · 181 KM |
Wybierz → | |
| 1.6 HDI109 KM / 245 Nm | +32 KM+71 Nm |
GTL — 219 EUR · 136 KM GT — 329 EUR · 141 KM |
Wybierz → | |
| 1.6 HDI 9090 KM / 215 Nm | +27 KM+65 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 KM GT — 329 EUR · 117 KM |
Wybierz → | |
| Benzyna · 13 silników | ||||
| 2.0 FAP 135136 KM / 320 Nm | +39 KM+93 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 KM GT — 329 EUR · 175 KM |
Wybierz → | |
| 1.6 16V THP (sensor1)140 KM / 240 Nm | +37 KM+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 171 KM GT — 329 EUR · 177 KM |
Wybierz → | |
| 1.6 16V THP (sensor1)150 KM / 240 Nm | +37 KM+72 Nm |
GTL — 249 EUR · 181 KM GT — 399 EUR · 187 KM |
Wybierz → | |
| 1.6 16V THP (sensor2)140 KM / 240 Nm | +37 KM+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 171 KM GT — 329 EUR · 177 KM |
Wybierz → | |
| 1.6 16V THP (sensor2)150 KM / 240 Nm | +37 KM+72 Nm |
GTL — 249 EUR · 181 KM GT — 399 EUR · 187 KM |
Wybierz → | |
| 1.6 FAP 110109 KM / 240 Nm | +33 KM+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 137 KM GT — 329 EUR · 142 KM |
Wybierz → | |
| 2.0i180 KM / 202 Nm | +22 KM+24 Nm |
GA — 189 EUR · 202 KM GA+ — 189 EUR · 202 KM |
Wybierz → | |
| 2.0i140 KM / 200 Nm | +17 KM+24 Nm |
GA — 189 EUR · 157 KM GA+ — 189 EUR · 157 KM |
Wybierz → | |
| 1.6i125 KM / 143 Nm | +15 KM+17 Nm |
GA — 189 EUR · 140 KM GA+ — 189 EUR · 140 KM |
Wybierz → | |
| 1.6i120 KM / 160 Nm | +14 KM+19 Nm |
GA — 189 EUR · 134 KM GA+ — 189 EUR · 134 KM |
Wybierz → | |
| 1.6i109 KM / 147 Nm | +13 KM+18 Nm |
GA — 189 EUR · 122 KM GA+ — 189 EUR · 122 KM |
Wybierz → | |
| 1.4i88 KM / 133 Nm | +11 KM+16 Nm |
GA — 189 EUR · 99 KM GA+ — 189 EUR · 99 KM |
Wybierz → | |
| 1.4i90 KM / 133 Nm | +11 KM+16 Nm |
GA — 189 EUR · 101 KM GA+ — 189 EUR · 101 KM |
Wybierz → | |
Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.
Nie wiesz, jaki masz silnik?
Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.
To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:
Chiptuning Citroen C4 I: co się zmienia
Moduł tuningowy montuje się między czujnikami a sterownikiem silnika (ECU) i koryguje ich sygnały. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.
- Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
- 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika

- 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
- IP67ochrona przed wodą i pyłem
- +43 KMrekord tej generacji
2.0 HDI 150 150 KM → 193 KM. Pozostałe silniki zyskują od +11 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.
- +93 Nmw dieslach
Diesle zyskują przede wszystkim moment obrotowy: od +65 do +93 Nm.
- do 12%z GAN GA+ w silnikach wolnossących
Dla 7 silników wolnossących: moduły tuningowe GAN GA / GAN GA+; dane każdego silnika znajdziesz w tabeli.
- 50 dnina testy
Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).
Chiptuning Citroen C4 I: pytania
Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji Citroen C4 I?
Do silników turbodoładowanych pasuje GAN GT lub GAN GTL, do wolnossących — GAN GA lub GAN GA+. Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.
Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?
Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.