Chiptuning Geely Emgrand
14 silników · od +12 do +23 KM
Geely Emgrand: 14 silników — 14 benzynowych. Przyrost mocy wynosi od +12 do +23 KM, a momentu obrotowego — do +27 Nm. GAN GA+ od 189 EUR.
Geely Emgrand: wszystkie silniki i dokładny przyrost
Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu.
| Silnik | Seryjnie → z GAN | Przyrost | Moduły tuningowe i ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Benzyna · 14 silników | ||||
| GT 3.5i285 KM / 326 Nm | +23 KM+26 Nm |
GA — 199 EUR · 308 KM GA+ — 199 EUR · 308 KM |
Wybierz → | |
| 2.4i160 KM / 220 Nm | +19 KM+26 Nm |
GA — 189 EUR · 179 KM GA+ — 189 EUR · 179 KM |
Wybierz → | |
| GT 2.4i160 KM / 210 Nm | +19 KM+25 Nm |
GA — 189 EUR · 179 KM GA+ — 189 EUR · 179 KM |
Wybierz → | |
| GT 2.4i148 KM / 215 Nm | +18 KM+26 Nm |
GA — 189 EUR · 166 KM GA+ — 189 EUR · 166 KM |
Wybierz → | |
| Sport 2.4i150 KM / 225 Nm | +18 KM+27 Nm |
GA — 189 EUR · 168 KM GA+ — 189 EUR · 168 KM |
Wybierz → | |
| 2.0i139 KM / 170 Nm | +17 KM+20 Nm |
GA — 189 EUR · 156 KM GA+ — 189 EUR · 156 KM |
Wybierz → | |
| 2.0i139 KM / 178 Nm | +17 KM+21 Nm |
GA — 189 EUR · 156 KM GA+ — 189 EUR · 156 KM |
Wybierz → | |
| 2.0i139 KM / 191 Nm | +17 KM+23 Nm |
GA — 189 EUR · 156 KM GA+ — 189 EUR · 156 KM |
Wybierz → | |
| 1.8i131 KM / 170 Nm | +16 KM+20 Nm |
GA — 189 EUR · 147 KM GA+ — 189 EUR · 147 KM |
Wybierz → | |
| 1.8i137 KM / 172 Nm | +16 KM+21 Nm |
GA — 189 EUR · 153 KM GA+ — 189 EUR · 153 KM |
Wybierz → | |
| 1.5i122 KM / 152 Nm | +15 KM+18 Nm |
GA — 189 EUR · 137 KM GA+ — 189 EUR · 137 KM |
Wybierz → | |
| 1.8i127 KM / 162 Nm | +15 KM+19 Nm |
GA — 189 EUR · 142 KM GA+ — 189 EUR · 142 KM |
Wybierz → | |
| 1.5i109 KM / 138 Nm | +13 KM+17 Nm |
GA — 189 EUR · 122 KM GA+ — 189 EUR · 122 KM |
Wybierz → | |
| 1.5i98 KM / 126 Nm | +12 KM+15 Nm |
GA — 189 EUR · 110 KM GA+ — 189 EUR · 110 KM |
Wybierz → | |
Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.
Nie wiesz, jaki masz silnik?
Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.
To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:
Chiptuning Geely Emgrand: co się zmienia
Więcej mocy i momentu obrotowego bez remapowania ECU i bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy koryguje tylko sygnały czujników silnika. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.
- Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
- 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika

- 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
- IP67ochrona przed wodą i pyłem
- +23 KMrekord tej generacji
GAN GT 3.5i 285 KM → 308 KM. Pozostałe silniki zyskują od +12 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.
- do 30%więcej mocy
GAN GT: do 30%, GAN GTL: do 25%, GAN GA+: do 12%.
- GAN APPsterowanie mocą przez smartfona
Tryby SPORT, DYNAMIC, ECO i STOCK w aplikacji GAN.
- 50 dnina testy
Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).
Co wyróżnia generację Geely Emgrand
Chip tuning Geely Emgrand EC7: auto z innych rynków
Geely planowało sprzedaż modelu Emgrand EC7 w 2012 r., ale premierę wstrzymano i auto nigdy nie trafiło do UE. Chip tuning Geely Emgranda z modułem tuningowym dotyczy aut z innych rynków, z silnikami Mitsubishi 1.5 i 1.8 oraz, od 2014 r., 1.3 turbo. Ta strona dotyczy wersji EC7 1.5i i 1.8i, do których pasuje moduł tuningowy GAN GA+.
Moduł GAN GA+ daje do 12% więcej mocy. Silnika 1.3 turbo od 2014 r. nie ma w katalogu. Nie ma w nim też czwartej generacji, SS11 z 2021 r., niesprzedawanej w UE.
Chiptuning Geely Emgrand: pytania
Co daje chip tuning modelu Geely Emgrand z silnikiem 1.8i o mocy 137 KM?
Fabryczna wersja 1.8i ma 137 KM i 172 Nm, a z modułem GAN GA+ osiąga 153 KM i 193 Nm. To deklarowane wartości dla tego typu silnika, a nie wynik pomiaru na hamowni Twojego auta.
Czy moduł GAN pasuje do modelu Emgrand SS11 z silnikiem turbo?
Nie. Proton buduje model S70 na bazie SS11 z silnikiem 1.5 turbo o mocy 150 KM, ale w katalogu nie ma silnika turbo dla modelu Emgrand.
Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?
Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.