Hyundai
Moduły tuningowe GAN · do 30% więcej mocy

Chiptuning Hyundai Elantra IV (2006–2010)

8 silników · od +10 do +17 KM

Wybierz silnik: Hyundai Elantra IV
  • do 30%więcej mocy z GAN GT
  • do 15%mniejsze spalanie
  • do 2 latgwarancja na silnik
  • 50 dnina testy
W skrócie

Hyundai Elantra IV: 8 silników — 7 benzynowych i 1 wysokoprężny. Przyrost mocy wynosi od +10 do +17 KM, a momentu obrotowego — do +31 Nm. GAN GA+ od 189 EUR.

8
silników
7 benzyna · 1 diesel
+17KM
rekord tej generacji: 2.0i 138 → 155 KM
zakres przyrostu +10…+17 KM
+31Nm
maks. przyrost momentu
1.6d, GA+
od 189EUR
cena modułu tuningowego
GAN GA od 189 EUR · GAN GA+ od 189 EUR
Przyrost mocy

Hyundai Elantra IV: wszystkie silniki i dokładny przyrost

Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu. Silniki Diesla i benzynowe są podane osobno.

SilnikSeryjnie → z GANPrzyrostModuły tuningowe i ceny
Diesel · 1 silnik
1.6d85 KM / 255 Nm
85 KM95 KM / 286 Nm
+10 KM+31 Nm
GA — 189 EUR · 95 KM
GA+ — 189 EUR · 95 KM
Wybierz →
Benzyna · 7 silników
2.0i138 KM / 136 Nm
138 KM155 KM / 152 Nm
+17 KM+16 Nm
GA — 189 EUR · 155 KM
GA+ — 189 EUR · 155 KM
Wybierz →
2.0i141 KM / 186 Nm
141 KM158 KM / 208 Nm
+17 KM+22 Nm
GA — 189 EUR · 158 KM
GA+ — 189 EUR · 158 KM
Wybierz →
2.0i143 KM / 190 Nm
143 KM160 KM / 213 Nm
+17 KM+23 Nm
GA — 189 EUR · 160 KM
GA+ — 189 EUR · 160 KM
Wybierz →
2.0i132 KM / 133 Nm
132 KM148 KM / 149 Nm
+16 KM+16 Nm
GA — 189 EUR · 148 KM
GA+ — 189 EUR · 148 KM
Wybierz →
1.6i122 KM / 154 Nm
122 KM137 KM / 172 Nm
+15 KM+18 Nm
GA — 189 EUR · 137 KM
GA+ — 189 EUR · 137 KM
Wybierz →
1.6i105 KM / 146 Nm
105 KM118 KM / 164 Nm
+13 KM+18 Nm
GA — 189 EUR · 118 KM
GA+ — 189 EUR · 118 KM
Wybierz →
1.6i110 KM / 143 Nm
110 KM123 KM / 160 Nm
+13 KM+17 Nm
GA — 189 EUR · 123 KM
GA+ — 189 EUR · 123 KM
Wybierz →
moc seryjnaprzyrost z GAN

Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.

Nie wiesz, jaki masz silnik?

Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.

To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:

2.0i 132 / 138 / 141 / 143 KM1.6i 105 / 110 / 122 KM
Moduł tuningowy GAN do auta Hyundai Elantra IV

Chiptuning Hyundai Elantra IV: co się zmienia

Więcej mocy i momentu obrotowego bez remapowania ECU i bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy koryguje tylko sygnały czujników silnika. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.

  • Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
  • 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika
Moduł tuningowy GAN GT
  • 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
  • IP67ochrona przed wodą i pyłem
  • +17 KMrekord tej generacji

    2.0i 138 KM → 155 KM. Pozostałe silniki zyskują od +10 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.

  • +31 Nmw dieslach

    Diesle zyskują przede wszystkim moment obrotowy: od +31 do +31 Nm.

  • GAN APPsterowanie mocą przez smartfona

    Tryby SPORT, DYNAMIC, ECO i STOCK w aplikacji GAN.

  • 50 dnina testy

    Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).

Ceny dla generacji Hyundai Elantra IV
GAN GA / GA+ od 189 EUR
Znajdź swój silnik w tabeli
Opinie właścicieli

Co mówią o GAN właściciele modelu Hyundai Elantra

★★★★★

Czułem się zobowiązany napisać krótką opinię o GAN GTL — uważam, że to inwestycja jak najbardziej warta swojej ceny. Modyfikuję auta od wielu lat i wiem, że na rynku jest mnóstwo oszustw. Kto zrobi porządny research, szybko odkryje, że produkty GAN są najwyższej jakości i nie ma tu żadnej ściemy — to nie są tanie…

Hyundai Elantra (VI) 1.6 T 204 KM
Mark · z opinii naszych klientów
Pytania

Chiptuning Hyundai Elantra IV: pytania

Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji Hyundai Elantra IV?

Wszystkie silniki tej generacji są wolnossące, więc potrzebujesz GAN GA lub GAN GA+. Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.

Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?

Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.

2-letnia gwarancja na silnik
obejmuje silnik, nie tylko moduł
50 dni na testy
nie czujesz różnicy? Zwrócimy pieniądze (bez kosztów dostawy)
Sterowanie przez aplikację
SPORT / ECO / STOCK
Demontaż w kilka minut
fabryczne oprogramowanie sterownika bez zmian, bez śladów
Przejdź dalej

Wybierz silnik swojego auta Hyundai Elantra IV

Wybierz silnik i sprawdź przyrost mocy
Skontaktuj się z nami przez WhatsApp