Chiptuning Mercedes-Benz GLE W166 (2015–2018)
18 silników · od +30 do +104 KM
Mercedes-Benz GLE W166: 18 silników — 10 benzynowych i 8 wysokoprężnych. Przyrost mocy wynosi od +30 do +104 KM, a momentu obrotowego — do +155 Nm. GAN GTL od 249 EUR, GAN GT od 399 EUR. GAN GA+ od 199 EUR.
Mercedes-Benz GLE W166: wszystkie silniki i dokładny przyrost
Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu. Silniki Diesla i benzynowe są podane osobno.
| Silnik | Seryjnie → z GAN | Przyrost | Moduły tuningowe i ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 8 silników | ||||
| 350d258 KM / 620 Nm | +68 KM+136 Nm |
GTL — 249 EUR · 316 KM GT — 399 EUR · 326 KM |
Wybierz → | |
| 250d 4MATIC (1 sensor Bosch)204 KM / 500 Nm | +43 KM+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 241 KM GT — 399 EUR · 247 KM |
Wybierz → | |
| 250d 4MATIC (1 sensor Delphi)204 KM / 500 Nm | +43 KM+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 241 KM GT — 399 EUR · 247 KM |
Wybierz → | |
| 250d 4MATIC (2 sensors)204 KM / 500 Nm | +43 KM+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 241 KM GT — 399 EUR · 247 KM |
Wybierz → | |
| 250d (1 sensor Bosch)204 KM / 480 Nm | +42 KM+120 Nm |
GTL — 249 EUR · 240 KM GT — 399 EUR · 246 KM |
Wybierz → | |
| 250d (1 sensor Delphi)204 KM / 480 Nm | +42 KM+120 Nm |
GTL — 249 EUR · 240 KM GT — 399 EUR · 246 KM |
Wybierz → | |
| 250d (2 sensors)204 KM / 480 Nm | +42 KM+120 Nm |
GTL — 249 EUR · 240 KM GT — 399 EUR · 246 KM |
Wybierz → | |
| 350d249 KM / 620 Nm | +42 KM+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 284 KM GT — 399 EUR · 291 KM |
Wybierz → | |
| Benzyna · 10 silników | ||||
| 63 AMG S 5.5585 KM / 760 Nm | +104 KM+155 Nm |
GTL — 379 EUR · 673 KM GT — 519 EUR · 689 KM |
Wybierz → | |
| 63 AMG 5.5557 KM / 700 Nm | +100 KM+139 Nm |
GTL — 379 EUR · 642 KM GT — 519 EUR · 657 KM |
Wybierz → | |
| 500455 KM / 700 Nm | +86 KM+136 Nm |
GTL — 379 EUR · 528 KM GT — 519 EUR · 541 KM |
Wybierz → | |
| 500435 KM / 700 Nm | +84 KM+136 Nm |
GTL — 349 EUR · 506 KM GT — 519 EUR · 519 KM |
Wybierz → | |
| 500 4MATIC455 KM / 700 Nm | +77 KM+119 Nm |
GTL — 379 EUR · 519 KM GT — 519 EUR · 532 KM |
Wybierz → | |
| 320272 KM / 620 Nm | +71 KM+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 332 KM GT — 399 EUR · 343 KM |
Wybierz → | |
| 400333 KM / 480 Nm | +69 KM+94 Nm |
GTL — 279 EUR · 392 KM GT — 459 EUR · 402 KM |
Wybierz → | |
| 43 AMG 3.0367 KM / 520 Nm | +67 KM+123 Nm |
GTL — 279 EUR · 424 KM GT — 459 EUR · 434 KM |
Wybierz → | |
| 450 AMG 3.0367 KM / 520 Nm | +67 KM+123 Nm |
GTL — 279 EUR · 424 KM GT — 459 EUR · 434 KM |
Wybierz → | |
| 300249 KM / 340 Nm | +30 KM+41 Nm |
GA — 199 EUR · 279 KM GA+ — 199 EUR · 279 KM |
Wybierz → | |
Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.
Nie wiesz, jaki masz silnik?
Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.
To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:
Chiptuning Mercedes-Benz GLE W166: co się zmienia
Moduł tuningowy montuje się między czujnikami a sterownikiem silnika (ECU) i koryguje ich sygnały. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.
- Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
- 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika

- 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
- IP67ochrona przed wodą i pyłem
- +104 KMrekord tej generacji
63 AMG S 5.5 585 KM → 689 KM. Pozostałe silniki zyskują od +30 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.
- +136 Nmw dieslach
Diesle zyskują przede wszystkim moment obrotowy: od +105 do +136 Nm.
- do 12%z GAN GA+ w silnikach wolnossących
Dla 1 silnika wolnossącego: moduły tuningowe GAN GA / GAN GA+; dane każdego silnika znajdziesz w tabeli.
- 50 dnina testy
Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).
Chiptuning Mercedes-Benz GLE W166: pytania
Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji Mercedes-Benz GLE W166?
Do silników turbodoładowanych pasuje GAN GT lub GAN GTL, do wolnossących — GAN GA lub GAN GA+. Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.
Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?
Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.