Chiptuning Subaru Forester II (2002–2008)
9 silników · od +15 do +37 KM
Subaru Forester II: 9 silników — 9 benzynowych. Przyrost mocy wynosi od +15 do +37 KM, a momentu obrotowego — do +49 Nm. GAN GTL od 249 EUR, GAN GT od 399 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Subaru Forester II: wszystkie silniki i dokładny przyrost
Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu.
| Silnik | Seryjnie → z GAN | Przyrost | Moduły tuningowe i ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Benzyna · 9 silników | ||||
| 2.5177 KM / 235 Nm | +37 KM+49 Nm |
GTL — 249 EUR · 209 KM GT — 399 EUR · 214 KM |
Wybierz → | |
| 2.5T230 KM / 320 Nm | +28 KM+38 Nm |
GA — 199 EUR · 258 KM GA+ — 199 EUR · 258 KM |
Wybierz → | |
| 2.0T220 KM / 315 Nm | +26 KM+38 Nm |
GA — 199 EUR · 246 KM GA+ — 199 EUR · 246 KM |
Wybierz → | |
| 2.5i173 KM / 229 Nm | +21 KM+27 Nm |
GA — 189 EUR · 194 KM GA+ — 189 EUR · 194 KM |
Wybierz → | |
| 2.5i165 KM / 225 Nm | +20 KM+27 Nm |
GA — 189 EUR · 185 KM GA+ — 189 EUR · 185 KM |
Wybierz → | |
| 2.0i158 KM / 186 Nm | +19 KM+22 Nm |
GA — 189 EUR · 177 KM GA+ — 189 EUR · 177 KM |
Wybierz → | |
| 2.0i140 KM / 186 Nm | +17 KM+22 Nm |
GA — 189 EUR · 157 KM GA+ — 189 EUR · 157 KM |
Wybierz → | |
| 2.0i137 KM / 186 Nm | +16 KM+22 Nm |
GA — 189 EUR · 153 KM GA+ — 189 EUR · 153 KM |
Wybierz → | |
| 2.0i125 KM / 184 Nm | +15 KM+22 Nm |
GA — 189 EUR · 140 KM GA+ — 189 EUR · 140 KM |
Wybierz → | |
Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.
Nie wiesz, jaki masz silnik?
Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.
To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:
Chiptuning Subaru Forester II: co się zmienia
Moduł tuningowy montuje się między czujnikami a sterownikiem silnika (ECU) i koryguje ich sygnały. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.
- Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
- 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika

- 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
- IP67ochrona przed wodą i pyłem
- +37 KMrekord tej generacji
2.5 177 KM → 214 KM. Pozostałe silniki zyskują od +15 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.
- do 12%z GAN GA+ w silnikach wolnossących
Dla 6 silników wolnossących: moduły tuningowe GAN GA / GAN GA+; dane każdego silnika znajdziesz w tabeli.
- GAN APPsterowanie mocą przez smartfona
Tryby SPORT, DYNAMIC, ECO i STOCK w aplikacji GAN.
- 50 dnina testy
Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).
Chiptuning Subaru Forester II: pytania
Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji Subaru Forester II?
Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.
Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?
Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.