Subaru
Moduły tuningowe GAN · do 30% więcej mocy

Chiptuning Subaru Forester IV (2013–2019)

5 silników · od +18 do +41 KM

Wybierz silnik: Subaru Forester IV
  • do 30%więcej mocy z GAN GT
  • do 15%mniejsze spalanie
  • do 2 latgwarancja na silnik
  • 50 dnina testy
W skrócie

Subaru Forester IV: 5 silników — 5 benzynowych. Przyrost mocy wynosi od +18 do +41 KM, a momentu obrotowego — do +60 Nm. GAN GTL od 249 EUR, GAN GT od 399 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.

5
silników
5 benzyna
+41KM
rekord tej generacji: 2.0T 241 → 282 KM
zakres przyrostu +18…+41 KM
+60Nm
maks. przyrost momentu
2.0T, GT
1
silnik turbo
4 wolnossące — GA / GA+
Przyrost mocy

Subaru Forester IV: wszystkie silniki i dokładny przyrost

Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu.

SilnikSeryjnie → z GANPrzyrostModuły tuningowe i ceny
Benzyna · 5 silników
2.0T241 KM / 350 Nm
241 KM282 KM / 410 Nm
+41 KM+60 Nm
GTL — 249 EUR · 275 KM
GT — 399 EUR · 282 KM
Wybierz →
2.5i172 KM / 235 Nm
172 KM193 KM / 263 Nm
+21 KM+28 Nm
GA — 189 EUR · 193 KM
GA+ — 189 EUR · 193 KM
Wybierz →
2.5i175 KM / 235 Nm
175 KM196 KM / 263 Nm
+21 KM+28 Nm
GA — 189 EUR · 196 KM
GA+ — 189 EUR · 196 KM
Wybierz →
2.5i170 KM / 230 Nm
170 KM190 KM / 258 Nm
+20 KM+28 Nm
GA — 189 EUR · 190 KM
GA+ — 189 EUR · 190 KM
Wybierz →
2.0i150 KM / 198 Nm
150 KM168 KM / 222 Nm
+18 KM+24 Nm
GA — 189 EUR · 168 KM
GA+ — 189 EUR · 168 KM
Wybierz →
moc seryjnaprzyrost z GAN

Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.

Nie wiesz, jaki masz silnik?

Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.

To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:

2.5i 170 / 172 / 175 KM
Moduł tuningowy GAN do auta Subaru Forester IV

Chiptuning Subaru Forester IV: co się zmienia

Moduł tuningowy montuje się między czujnikami a sterownikiem silnika (ECU) i koryguje ich sygnały. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.

  • Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
  • 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika
Moduł tuningowy GAN GT
  • 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
  • IP67ochrona przed wodą i pyłem
  • +41 KMrekord tej generacji

    2.0T 241 KM → 282 KM. Pozostałe silniki zyskują od +18 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.

  • do 12%z GAN GA+ w silnikach wolnossących

    Dla 4 silników wolnossących: moduły tuningowe GAN GA / GAN GA+; dane każdego silnika znajdziesz w tabeli.

  • GAN APPsterowanie mocą przez smartfona

    Tryby SPORT, DYNAMIC, ECO i STOCK w aplikacji GAN.

  • 50 dnina testy

    Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).

Ceny dla generacji Subaru Forester IV
GAN GT od 399 EUR GAN GTL od 249 EUR GAN GA / GA+ od 189 EUR
Znajdź swój silnik w tabeli
Pytania

Chiptuning Subaru Forester IV: pytania

Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji Subaru Forester IV?

Do silników turbodoładowanych pasuje GAN GT lub GAN GTL, do wolnossących — GAN GA lub GAN GA+. Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.

Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?

Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.

2-letnia gwarancja na silnik
obejmuje silnik, nie tylko moduł
50 dni na testy
nie czujesz różnicy? Zwrócimy pieniądze (bez kosztów dostawy)
Sterowanie przez aplikację
SPORT / ECO / STOCK
Demontaż w kilka minut
fabryczne oprogramowanie sterownika bez zmian, bez śladów
Przejdź dalej

Wybierz silnik swojego auta Subaru Forester IV

Wybierz silnik i sprawdź przyrost mocy
Skontaktuj się z nami przez WhatsApp