Toyota
Moduły tuningowe GAN · do 30% więcej mocy

Chiptuning Toyota Avensis III (2008–2018)

9 silników · od +16 do +50 KM

Wybierz silnik: Toyota Avensis III
  • do 30%więcej mocy z GAN GT
  • do 15%mniejsze spalanie
  • do 2 latgwarancja na silnik
  • 50 dnina testy
W skrócie

Toyota Avensis III: 9 silników — 3 benzynowe i 6 wysokoprężnych. Przyrost mocy wynosi od +16 do +50 KM, a momentu obrotowego — do +105 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.

9
silników
3 benzyna · 6 diesel
+50KM
rekord tej generacji: 2.2 D-CAT 177 → 227 KM
zakres przyrostu +16…+50 KM
+105Nm
maks. przyrost momentu
2.2 D-CAT, GT
6
silników turbo
3 wolnossące — GA / GA+
Przyrost mocy

Toyota Avensis III: wszystkie silniki i dokładny przyrost

Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu. Silniki Diesla i benzynowe są podane osobno.

SilnikSeryjnie → z GANPrzyrostModuły tuningowe i ceny
Diesel · 6 silników
2.2 D-CAT177 KM / 400 Nm
177 KM227 KM / 505 Nm
+50 KM+105 Nm
GTL — 249 EUR · 220 KM
GT — 399 EUR · 227 KM
Wybierz →
2.2 D-4D150 KM / 340 Nm
150 KM193 KM / 433 Nm
+43 KM+93 Nm
GTL — 249 EUR · 187 KM
GT — 399 EUR · 193 KM
Wybierz →
2.0 D-4D143 KM / 320 Nm
143 KM185 KM / 409 Nm
+42 KM+89 Nm
GTL — 219 EUR · 179 KM
GT — 329 EUR · 185 KM
Wybierz →
2.0 D-4D126 KM / 310 Nm
126 KM164 KM / 395 Nm
+38 KM+85 Nm
GTL — 219 EUR · 158 KM
GT — 329 EUR · 164 KM
Wybierz →
2.0 D-4D124 KM / 300 Nm
124 KM161 KM / 385 Nm
+37 KM+85 Nm
GTL — 219 EUR · 155 KM
GT — 329 EUR · 161 KM
Wybierz →
1.6 D-4D111 KM / 270 Nm
111 KM144 KM / 349 Nm
+33 KM+79 Nm
GTL — 219 EUR · 139 KM
GT — 329 EUR · 144 KM
Wybierz →
Benzyna · 3 silniki
1.8i147 KM / 180 Nm
147 KM165 KM / 202 Nm
+18 KM+22 Nm
GA — 189 EUR · 165 KM
GA+ — 189 EUR · 165 KM
Wybierz →
2.0i152 KM / 196 Nm
152 KM170 KM / 220 Nm
+18 KM+24 Nm
GA — 189 EUR · 170 KM
GA+ — 189 EUR · 170 KM
Wybierz →
1.6i132 KM / 160 Nm
132 KM148 KM / 179 Nm
+16 KM+19 Nm
GA — 189 EUR · 148 KM
GA+ — 189 EUR · 148 KM
Wybierz →
moc seryjnaprzyrost z GAN

Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.

Nie wiesz, jaki masz silnik?

Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.

To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:

2.0 D-4D 124 / 126 / 143 KM
Moduł tuningowy GAN do auta Toyota Avensis III

Chiptuning Toyota Avensis III: co się zmienia

Moduł tuningowy montuje się między czujnikami a sterownikiem silnika (ECU) i koryguje ich sygnały. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.

  • Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
  • 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika
Moduł tuningowy GAN GT
  • 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
  • IP67ochrona przed wodą i pyłem
  • +50 KMrekord tej generacji

    2.2 D-CAT 177 KM → 227 KM. Pozostałe silniki zyskują od +16 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.

  • +105 Nmw dieslach

    Diesle zyskują przede wszystkim moment obrotowy: od +79 do +105 Nm.

  • do 12%z GAN GA+ w silnikach wolnossących

    Dla 3 silników wolnossących: moduły tuningowe GAN GA / GAN GA+; dane każdego silnika znajdziesz w tabeli.

  • 50 dnina testy

    Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).

Ceny dla generacji Toyota Avensis III
GAN GT od 329 EUR GAN GTL od 219 EUR GAN GA / GA+ od 189 EUR
Znajdź swój silnik w tabeli
Opinie właścicieli

Co mówią o GAN właściciele modelu Toyota Avensis

★★★★★

Szybka dostawa, łatwy montaż, prosta obsługa przez aplikację mobilną. Lepsza reakcja na gaz i przyspieszenie. Spalanie też spadło. Jestem zadowolony z GAN GA+, polecam bez wahania.

Toyota Avensis 1.8
Sven Lehrte · z opinii naszych klientów
Pytania

Chiptuning Toyota Avensis III: pytania

Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji Toyota Avensis III?

Do silników turbodoładowanych pasuje GAN GT lub GAN GTL, do wolnossących — GAN GA lub GAN GA+. Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.

Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?

Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.

2-letnia gwarancja na silnik
obejmuje silnik, nie tylko moduł
50 dni na testy
nie czujesz różnicy? Zwrócimy pieniądze (bez kosztów dostawy)
Sterowanie przez aplikację
SPORT / ECO / STOCK
Demontaż w kilka minut
fabryczne oprogramowanie sterownika bez zmian, bez śladów
Przejdź dalej

Wybierz silnik swojego auta Toyota Avensis III

Wybierz silnik i sprawdź przyrost mocy
Skontaktuj się z nami przez WhatsApp