Chiptuning VW Jetta V (2005–2011)
19 silników · od +12 do +54 KM
Volkswagen Jetta V: 19 silników — 12 benzynowych i 7 wysokoprężnych. Przyrost mocy wynosi od +12 do +54 KM, a momentu obrotowego — do +89 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Volkswagen Jetta V: wszystkie silniki i dokładny przyrost
Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu. Silniki Diesla i benzynowe są podane osobno.
| Silnik | Seryjnie → z GAN | Przyrost | Moduły tuningowe i ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 7 silników | ||||
| 2.0 TDI140 KM / 320 Nm | +38 KM+84 Nm |
GTL — 219 EUR · 172 KM GT — 329 EUR · 178 KM |
Wybierz → | |
| 2.0 TDI170 KM / 350 Nm | +34 KM+61 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 KM GT — 399 EUR · 204 KM |
Wybierz → | |
| 1.6 TDI105 KM / 250 Nm | +31 KM+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 131 KM GT — 329 EUR · 136 KM |
Wybierz → | |
| 2.0 TDI136 KM / 340 Nm | +27 KM+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 159 KM GT — 329 EUR · 163 KM |
Wybierz → | |
| 1.6 TDI90 KM / 230 Nm | +18 KM+69 Nm |
GTL — 219 EUR · 105 KM GT — 329 EUR · 108 KM |
Wybierz → | |
| 2.0 TDI PD140 KM / 320 Nm | +17 KM+38 Nm |
GA — 189 EUR · 157 KM GA+ — 189 EUR · 157 KM |
Wybierz → | |
| 1.9 TDI105 KM / 250 Nm | +13 KM+30 Nm |
GA — 189 EUR · 118 KM GA+ — 189 EUR · 118 KM |
Wybierz → | |
| Benzyna · 12 silników | ||||
| 2.0 TSI200 KM / 280 Nm | +54 KM+81 Nm |
GTL — 249 EUR · 246 KM GT — 399 EUR · 254 KM |
Wybierz → | |
| 1.4 TSI170 KM / 240 Nm | +48 KM+72 Nm |
GTL — 249 EUR · 211 KM GT — 399 EUR · 218 KM |
Wybierz → | |
| 2.0 TSI170 KM / 280 Nm | +48 KM+81 Nm |
GTL — 249 EUR · 211 KM GT — 399 EUR · 218 KM |
Wybierz → | |
| 1.4 TSI160 KM / 240 Nm | +46 KM+72 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 KM GT — 399 EUR · 206 KM |
Wybierz → | |
| 1.4 TSI140 KM / 220 Nm | +41 KM+66 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 KM GT — 329 EUR · 181 KM |
Wybierz → | |
| 1.4 TSI131 KM / 220 Nm | +38 KM+64 Nm |
GTL — 219 EUR · 164 KM GT — 329 EUR · 169 KM |
Wybierz → | |
| 1.8 TSI160 KM / 250 Nm | +34 KM+53 Nm |
GTL — 249 EUR · 189 KM GT — 399 EUR · 194 KM |
Wybierz → | |
| 1.4 TSI122 KM / 200 Nm | +24 KM+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 142 KM GT — 329 EUR · 146 KM |
Wybierz → | |
| 2.0i150 KM / 200 Nm | +18 KM+24 Nm |
GA — 189 EUR · 168 KM GA+ — 189 EUR · 168 KM |
Wybierz → | |
| 2.5i150 KM / 228 Nm | +18 KM+27 Nm |
GA — 189 EUR · 168 KM GA+ — 189 EUR · 168 KM |
Wybierz → | |
| 1.6i115 KM / 155 Nm | +14 KM+19 Nm |
GA — 189 EUR · 129 KM GA+ — 189 EUR · 129 KM |
Wybierz → | |
| 1.6i102 KM / 148 Nm | +12 KM+18 Nm |
GA — 189 EUR · 114 KM GA+ — 189 EUR · 114 KM |
Wybierz → | |
Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.
Nie wiesz, jaki masz silnik?
Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.
To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:
Chiptuning Volkswagen Jetta V: co się zmienia
Moduł tuningowy montuje się między czujnikami a sterownikiem silnika (ECU) i koryguje ich sygnały. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.
- Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
- 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika

- 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
- IP67ochrona przed wodą i pyłem
- +54 KMrekord tej generacji
2.0 TSI 200 KM → 254 KM. Pozostałe silniki zyskują od +12 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.
- +89 Nmw dieslach
Diesle zyskują przede wszystkim moment obrotowy: od +30 do +89 Nm.
- do 12%z GAN GA+ w silnikach wolnossących
Dla 4 silników wolnossących: moduły tuningowe GAN GA / GAN GA+; dane każdego silnika znajdziesz w tabeli.
- 50 dnina testy
Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).
Chiptuning Volkswagen Jetta V: pytania
Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji Volkswagen Jetta V?
Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.
Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?
Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.