Audi
Moduły tuningowe GAN · do 30% więcej mocy

Chiptuning Audi A4 B7 (2005–2008)

17 silników · od +12 do +61 KM

Wybierz silnik: Audi A4 B7
  • do 30%więcej mocy z GAN GT
  • do 15%mniejsze spalanie
  • do 2 latgwarancja na silnik
  • 50 dnina testy
W skrócie

Audi A4 B7: 17 silników — 10 benzynowych i 7 wysokoprężnych. Przyrost mocy wynosi od +12 do +61 KM, a momentu obrotowego — do +135 Nm. GAN GTL od 249 EUR, GAN GT od 399 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.

17
silników
10 benzyna · 7 diesel
+61KM
rekord tej generacji: 3.0 TDI 204 → 265 KM
zakres przyrostu +12…+61 KM
+135Nm
maks. przyrost momentu
3.0 TDI, GT
7
silników turbo
10 — GA / GA+
Przyrost mocy

Audi A4 B7: wszystkie silniki i dokładny przyrost

Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu. Silniki Diesla i benzynowe są podane osobno.

SilnikSeryjnie → z GANPrzyrostModuły tuningowe i ceny
Diesel · 7 silników
3.0 TDI204 KM / 450 Nm
204 KM265 KM / 585 Nm
+61 KM+135 Nm
GTL — 249 EUR · 255 KM
GT — 399 EUR · 265 KM
Wybierz →
2.7 TDI179 KM / 380 Nm
179 KM230 KM / 481 Nm
+51 KM+101 Nm
GTL — 249 EUR · 222 KM
GT — 399 EUR · 230 KM
Wybierz →
2.7 TDI163 KM / 380 Nm
163 KM210 KM / 481 Nm
+47 KM+101 Nm
GTL — 249 EUR · 203 KM
GT — 399 EUR · 210 KM
Wybierz →
3.0 TDI232 KM / 450 Nm
232 KM262 KM / 563 Nm
+30 KM+113 Nm
GTL — 249 EUR · 258 KM
GT — 399 EUR · 262 KM
Wybierz →
2.0 TDI PD140 KM / 320 Nm
140 KM157 KM / 358 Nm
+17 KM+38 Nm
GA — 189 EUR · 157 KM
GA+ — 189 EUR · 157 KM
Wybierz →
2.0 TDI PD136 KM / 320 Nm
136 KM152 KM / 358 Nm
+16 KM+38 Nm
GA — 189 EUR · 152 KM
GA+ — 189 EUR · 152 KM
Wybierz →
1.9 TDI116 KM / 285 Nm
116 KM130 KM / 319 Nm
+14 KM+34 Nm
GA — 189 EUR · 130 KM
GA+ — 189 EUR · 130 KM
Wybierz →
Benzyna · 10 silników
2.0 TFSI200 KM / 280 Nm
200 KM254 KM / 361 Nm
+54 KM+81 Nm
GTL — 249 EUR · 246 KM
GT — 399 EUR · 254 KM
Wybierz →
2.0 TFSI170 KM / 280 Nm
170 KM218 KM / 361 Nm
+48 KM+81 Nm
GTL — 249 EUR · 211 KM
GT — 399 EUR · 218 KM
Wybierz →
2.0 TFSI220 KM / 300 Nm
220 KM256 KM / 371 Nm
+36 KM+71 Nm
GTL — 249 EUR · 251 KM
GT — 399 EUR · 256 KM
Wybierz →
3.0 FSI218 KM / 290 Nm
218 KM244 KM / 325 Nm
+26 KM+35 Nm
GA — 199 EUR · 244 KM
GA+ — 199 EUR · 244 KM
Wybierz →
3.0 FSI220 KM / 300 Nm
220 KM246 KM / 336 Nm
+26 KM+36 Nm
GA — 199 EUR · 246 KM
GA+ — 199 EUR · 246 KM
Wybierz →
1.8 TFSI163 KM / 225 Nm
163 KM183 KM / 252 Nm
+20 KM+27 Nm
GA — 189 EUR · 183 KM
GA+ — 189 EUR · 183 KM
Wybierz →
2.4 FSI170 KM / 230 Nm
170 KM190 KM / 258 Nm
+20 KM+28 Nm
GA — 189 EUR · 190 KM
GA+ — 189 EUR · 190 KM
Wybierz →
2.0 FSI150 KM / 200 Nm
150 KM168 KM / 224 Nm
+18 KM+24 Nm
GA — 189 EUR · 168 KM
GA+ — 189 EUR · 168 KM
Wybierz →
2.0 FSI130 KM / 195 Nm
130 KM146 KM / 218 Nm
+16 KM+23 Nm
GA — 189 EUR · 146 KM
GA+ — 189 EUR · 146 KM
Wybierz →
1.6 FSI102 KM / 148 Nm
102 KM114 KM / 166 Nm
+12 KM+18 Nm
GA — 189 EUR · 114 KM
GA+ — 189 EUR · 114 KM
Wybierz →
moc seryjnaprzyrost z GAN

Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.

Nie wiesz, jaki masz silnik?

Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.

To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:

3.0 TDI 204 / 232 KM2.7 TDI 163 / 179 KM2.0 TDI PD 136 / 140 KM2.0 TFSI 170 / 200 / 220 KM3.0 FSI 218 / 220 KM2.0 FSI 130 / 150 KM
Moduł tuningowy GAN do auta Audi A4 B7

Chiptuning Audi A4 B7: co się zmienia

Moduł tuningowy montuje się między czujnikami a sterownikiem silnika (ECU) i koryguje ich sygnały. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.

  • Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
  • 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika
Moduł tuningowy GAN GT
  • 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
  • IP67ochrona przed wodą i pyłem
  • +61 KMrekord tej generacji

    3.0 TDI 204 KM → 265 KM. Pozostałe silniki zyskują od +12 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.

  • +135 Nmw dieslach

    Diesle zyskują przede wszystkim moment obrotowy: od +34 do +135 Nm.

  • do 12%z GAN GA+ w silnikach wolnossących

    Dla 6 silników wolnossących: moduły tuningowe GAN GA / GAN GA+; dane każdego silnika znajdziesz w tabeli.

  • 50 dnina testy

    Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).

Ceny dla generacji Audi A4 B7
GAN GT od 399 EUR GAN GTL od 249 EUR GAN GA / GA+ od 189 EUR
Znajdź swój silnik w tabeli
O generacji

Co wyróżnia generację Audi A4 B7

Chip tuning Audi A4 B7: silniki wspólne z resztą koncernu

Silnik 2.0 TFSI o mocy 200 KM był pierwszym TFSI w modelu A4, a w B7 (Typ 8E) pasuje do niego moduł tuningowy GAN GT, z którym moc rośnie do 254 KM. Moduł pasuje tak samo do sedana, Avanta i kabrioletu, bo o jego doborze decyduje silnik. Silnik 2.0 TFSI o mocy 170 KM osiąga 218 KM, a 3.0 TDI o mocy 232 KM osiąga 262 KM.

Chip tuning silnika 2.7 TDI 179 KM daje 230 KM. Silnik 2.0 TDI PD 170 KM nie występuje osobno w katalogu modelu A4 B7: znajdziesz go w katalogu Volkswagena Passata B6 jako 2.0 TDI PD 170 KM.

Moduł GAN GA+

Wersja 2.0 TDI PD 140 KM to silnik z pompowtryskiwaczami, do którego w katalogu pasuje moduł tuningowy GAN GA+. Silnik 1.9 TDI 116 KM osiąga 130 KM. Wersja 1.8 T 163 KM to silnik turbodoładowany z wtryskiem wielopunktowym, a pasujący do niego moduł GAN GA+ podnosi moc do 183 KM.

Pytania

Chiptuning Audi A4 B7: pytania

Ile mocy dodaje moduł GAN GA+ w modelu A4 B7 z silnikiem 2.0 TDI PD?

Z modułem GAN GA+ silnik 2.0 TDI PD o mocy 140 KM i momencie 320 Nm osiąga 157 KM i 358 Nm. Moduł GAN GA+ daje do 12% więcej mocy.

Ile mocy dodaje moduł GAN GA+ do silnika 1.8T o mocy 163 KM w modelu Audi A4 B7?

1.8 T o mocy 163 KM i momencie 225 Nm osiąga z modułem GAN GA+ 183 KM i 252 Nm. To deklarowane wartości dla tego typu silnika, a nie wynik pomiaru na hamowni Twojego auta.

Moduł tuningowy czy remapowanie w Audi A4 B7?

Remapowanie nadpisuje oprogramowanie sterownika silnika (ECU); moduł GAN podłącza się do fabrycznych złączy, koryguje sygnały czujników i zostawia fabryczne oprogramowanie bez zmian. Gwarancja producenta auta zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można zdjąć w każdej chwili.

Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?

Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.

2-letnia gwarancja na silnik
obejmuje silnik, nie tylko moduł
50 dni na testy
nie czujesz różnicy? Zwrócimy pieniądze (bez kosztów dostawy)
Sterowanie przez aplikację
SPORT / ECO / STOCK
Demontaż w kilka minut
fabryczne oprogramowanie sterownika bez zmian, bez śladów
Przejdź dalej

Wybierz silnik swojego auta Audi A4 B7

Wybierz silnik i sprawdź przyrost mocy
Skontaktuj się z nami przez WhatsApp