Chiptuning Subaru Legacy IV (2003–2009)
12 silników · od +17 do +29 KM
Subaru Legacy IV: 12 silników — 12 benzynowych. Przyrost mocy wynosi od +17 do +29 KM, a momentu obrotowego — do +36 Nm. GAN GA+ od 189 EUR.
Subaru Legacy IV: wszystkie silniki i dokładny przyrost
Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu.
| Silnik | Seryjnie → z GAN | Przyrost | Moduły tuningowe i ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Benzyna · 12 silników | ||||
| 3.0i245 KM / 297 Nm | +29 KM+36 Nm |
GA — 199 EUR · 274 KM GA+ — 199 EUR · 274 KM |
Wybierz → | |
| 2.0i190 KM / 196 Nm | +23 KM+24 Nm |
GA — 189 EUR · 213 KM GA+ — 189 EUR · 213 KM |
Wybierz → | |
| 2.0i180 KM / 196 Nm | +22 KM+24 Nm |
GA — 189 EUR · 202 KM GA+ — 189 EUR · 202 KM |
Wybierz → | |
| 2.0T260 KM / 325 Nm | +21 KM+26 Nm |
GA — 199 EUR · 281 KM GA+ — 199 EUR · 281 KM |
Wybierz → | |
| 2.5i173 KM / 227 Nm | +21 KM+27 Nm |
GA — 189 EUR · 194 KM GA+ — 189 EUR · 194 KM |
Wybierz → | |
| 2.5i177 KM / 299 Nm | +21 KM+36 Nm |
GA — 189 EUR · 198 KM GA+ — 189 EUR · 198 KM |
Wybierz → | |
| 2.0i164 KM / 190 Nm | +20 KM+23 Nm |
GA — 189 EUR · 184 KM GA+ — 189 EUR · 184 KM |
Wybierz → | |
| 2.5i165 KM / 226 Nm | +20 KM+27 Nm |
GA — 189 EUR · 185 KM GA+ — 189 EUR · 185 KM |
Wybierz → | |
| 2.5i167 KM / 229 Nm | +20 KM+27 Nm |
GA — 189 EUR · 187 KM GA+ — 189 EUR · 187 KM |
Wybierz → | |
| 3.6i256 KM / 247 Nm | +20 KM+20 Nm |
GA — 199 EUR · 276 KM GA+ — 199 EUR · 276 KM |
Wybierz → | |
| 2.0i150 KM / 196 Nm | +18 KM+24 Nm |
GA — 189 EUR · 168 KM GA+ — 189 EUR · 168 KM |
Wybierz → | |
| 2.0i138 KM / 187 Nm | +17 KM+22 Nm |
GA — 189 EUR · 155 KM GA+ — 189 EUR · 155 KM |
Wybierz → | |
Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.
Nie wiesz, jaki masz silnik?
Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.
To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:
Chiptuning Subaru Legacy IV: co się zmienia
Więcej mocy i momentu obrotowego bez remapowania ECU i bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy koryguje tylko sygnały czujników silnika. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.
- Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
- 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika

- 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
- IP67ochrona przed wodą i pyłem
- +29 KMrekord tej generacji
3.0i 245 KM → 274 KM. Pozostałe silniki zyskują od +17 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.
- do 30%więcej mocy
GAN GT: do 30%, GAN GTL: do 25%, GAN GA+: do 12%.
- GAN APPsterowanie mocą przez smartfona
Tryby SPORT, DYNAMIC, ECO i STOCK w aplikacji GAN.
- 50 dnina testy
Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).
Chiptuning Subaru Legacy IV: pytania
Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji Subaru Legacy IV?
Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.
Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?
Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.