Chiptuning Subaru Legacy V (2009–2014)
9 silników · od +18 do +70 KM
Subaru Legacy V: 9 silników — 8 benzynowych i 1 wysokoprężny. Przyrost mocy wynosi od +18 do +70 KM, a momentu obrotowego — do +106 Nm. GAN GTL od 249 EUR, GAN GT od 399 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Subaru Legacy V: wszystkie silniki i dokładny przyrost
Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu. Silniki Diesla i benzynowe są podane osobno.
| Silnik | Seryjnie → z GAN | Przyrost | Moduły tuningowe i ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 1 silnik | ||||
| 2.0D150 KM / 350 Nm | +18 KM+42 Nm |
GA — 189 EUR · 168 KM GA+ — 189 EUR · 168 KM |
Wybierz → | |
| Benzyna · 8 silników | ||||
| 2.5 GT265 KM / 345 Nm | +70 KM+106 Nm |
GTL — 249 EUR · 325 KM GT — 399 EUR · 335 KM |
Wybierz → | |
| 2.0T241 KM / 350 Nm | +41 KM+60 Nm |
GTL — 249 EUR · 275 KM GT — 399 EUR · 282 KM |
Wybierz → | |
| 2.0T300 KM / 400 Nm | +24 KM+32 Nm |
GA — 219 EUR · 324 KM GA+ — 219 EUR · 324 KM |
Wybierz → | |
| 2.5T285 KM / 350 Nm | +23 KM+28 Nm |
GA — 199 EUR · 308 KM GA+ — 199 EUR · 308 KM |
Wybierz → | |
| 2.5i173 KM / 174 Nm | +21 KM+21 Nm |
GA — 189 EUR · 194 KM GA+ — 189 EUR · 194 KM |
Wybierz → | |
| 2.5i167 KM / 229 Nm | +20 KM+27 Nm |
GA — 189 EUR · 187 KM GA+ — 189 EUR · 187 KM |
Wybierz → | |
| 3.6i256 KM / 335 Nm | +20 KM+27 Nm |
GA — 199 EUR · 276 KM GA+ — 199 EUR · 276 KM |
Wybierz → | |
| 2.0i150 KM / 196 Nm | +18 KM+24 Nm |
GA — 189 EUR · 168 KM GA+ — 189 EUR · 168 KM |
Wybierz → | |
Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.
Nie wiesz, jaki masz silnik?
Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.
To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:
Chiptuning Subaru Legacy V: co się zmienia
Moduł tuningowy montuje się między czujnikami a sterownikiem silnika (ECU) i koryguje ich sygnały. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.
- Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
- 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika

- 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
- IP67ochrona przed wodą i pyłem
- +70 KMrekord tej generacji
2.5 GT 265 KM → 335 KM. Pozostałe silniki zyskują od +18 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.
- +42 Nmw dieslach
Diesle zyskują przede wszystkim moment obrotowy: od +42 do +42 Nm.
- do 12%z GAN GA+ w silnikach wolnossących
Dla 5 silników wolnossących: moduły tuningowe GAN GA / GAN GA+; dane każdego silnika znajdziesz w tabeli.
- 50 dnina testy
Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).
Chiptuning Subaru Legacy V: pytania
Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji Subaru Legacy V?
Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.
Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?
Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.