Chiptuning Toyota Camry IX (od 2017)
11 silników · od +18 do +30 KM
Toyota Camry IX: 11 silników — 10 benzynowych i 1 hybrydowy. Przyrost mocy wynosi od +18 do +30 KM, a momentu obrotowego — do +43 Nm. GAN GA+ od 189 EUR.
Toyota Camry IX: wszystkie silniki i dokładny przyrost
Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu.
| Silnik | Seryjnie → z GAN | Przyrost | Moduły tuningowe i ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Benzyna · 10 silników | ||||
| 3.5i249 KM / 356 Nm | +30 KM+43 Nm |
GA — 199 EUR · 279 KM GA+ — 199 EUR · 279 KM |
Wybierz → | |
| 2.5 CVT218 KM / 221 Nm | +26 KM+27 Nm |
GA — 199 EUR · 244 KM GA+ — 199 EUR · 244 KM |
Wybierz → | |
| 2.5 CVT208 KM / 222 Nm | +25 KM+27 Nm |
GA — 199 EUR · 233 KM GA+ — 199 EUR · 233 KM |
Wybierz → | |
| 2.5i206 KM / 252 Nm | +25 KM+30 Nm |
GA — 199 EUR · 231 KM GA+ — 199 EUR · 231 KM |
Wybierz → | |
| 2.5i200 KM / 243 Nm | +24 KM+29 Nm |
GA — 199 EUR · 224 KM GA+ — 199 EUR · 224 KM |
Wybierz → | |
| 2.5i203 KM / 250 Nm | +24 KM+30 Nm |
GA — 199 EUR · 227 KM GA+ — 199 EUR · 227 KM |
Wybierz → | |
| 3.5i301 KM / 362 Nm | +24 KM+29 Nm |
GA — 219 EUR · 325 KM GA+ — 219 EUR · 325 KM |
Wybierz → | |
| 2.5i181 KM / 231 Nm | +22 KM+28 Nm |
GA — 189 EUR · 203 KM GA+ — 189 EUR · 203 KM |
Wybierz → | |
| 2.5 CVT178 KM / 221 Nm | +21 KM+27 Nm |
GA — 189 EUR · 199 KM GA+ — 189 EUR · 199 KM |
Wybierz → | |
| 2.0i150 KM / 192 Nm | +18 KM+23 Nm |
GA — 189 EUR · 168 KM GA+ — 189 EUR · 168 KM |
Wybierz → | |
| Hybryda · 1 silnik | ||||
| hybrid 2.5 Ascent178 KM / 221 Nm | +21 KM+27 Nm |
GA — 189 EUR · 199 KM GA+ — 189 EUR · 199 KM |
Wybierz → | |
Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.
Nie wiesz, jaki masz silnik?
Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.
To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:
Chiptuning Toyota Camry IX: co się zmienia
Więcej mocy i momentu obrotowego bez remapowania ECU i bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy koryguje tylko sygnały czujników silnika. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.
- Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
- 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika

- 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
- IP67ochrona przed wodą i pyłem
- +30 KMrekord tej generacji
3.5i 249 KM → 279 KM. Pozostałe silniki zyskują od +18 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.
- do 30%więcej mocy
GAN GT: do 30%, GAN GTL: do 25%, GAN GA+: do 12%.
- GAN APPsterowanie mocą przez smartfona
Tryby SPORT, DYNAMIC, ECO i STOCK w aplikacji GAN.
- 50 dnina testy
Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).
Chiptuning Toyota Camry IX: pytania
Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji Toyota Camry IX?
Wszystkie silniki tej generacji są wolnossące, więc potrzebujesz GAN GA lub GAN GA+. Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.
Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?
Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.