Toyota
Moduły tuningowe GAN · do 30% więcej mocy

Chiptuning Toyota Camry VIII (2011–2018)

13 silników · od +18 do +30 KM

Wybierz silnik: Toyota Camry VIII
  • do 30%więcej mocy z GAN GT
  • do 15%mniejsze spalanie
  • do 2 latgwarancja na silnik
  • 50 dnina testy
W skrócie

Toyota Camry VIII: 13 silników — 13 benzynowych. Przyrost mocy wynosi od +18 do +30 KM, a momentu obrotowego — do +42 Nm. GAN GA+ od 189 EUR.

13
silników
13 benzyna
+30KM
rekord tej generacji: 3.5i 249 → 279 KM
zakres przyrostu +18…+30 KM
+42Nm
maks. przyrost momentu
3.5i, GA+
od 189EUR
cena modułu tuningowego
GAN GA od 189 EUR · GAN GA+ od 189 EUR
Przyrost mocy

Toyota Camry VIII: wszystkie silniki i dokładny przyrost

Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu.

SilnikSeryjnie → z GANPrzyrostModuły tuningowe i ceny
Benzyna · 13 silników
3.5i249 KM / 346 Nm
249 KM279 KM / 388 Nm
+30 KM+42 Nm
GA — 199 EUR · 279 KM
GA+ — 199 EUR · 279 KM
Wybierz →
2.5h200 KM / 213 Nm
200 KM224 KM / 239 Nm
+24 KM+26 Nm
GA — 199 EUR · 224 KM
GA+ — 199 EUR · 224 KM
Wybierz →
2.5i181 KM / 231 Nm
181 KM203 KM / 259 Nm
+22 KM+28 Nm
GA — 189 EUR · 203 KM
GA+ — 189 EUR · 203 KM
Wybierz →
3.5i275 KM / 346 Nm
275 KM297 KM / 374 Nm
+22 KM+28 Nm
GA — 199 EUR · 297 KM
GA+ — 199 EUR · 297 KM
Wybierz →
3.5i277 KM / 346 Nm
277 KM299 KM / 374 Nm
+22 KM+28 Nm
GA — 199 EUR · 299 KM
GA+ — 199 EUR · 299 KM
Wybierz →
2.0i178 KM / 210 Nm
178 KM199 KM / 235 Nm
+21 KM+25 Nm
GA — 189 EUR · 199 KM
GA+ — 189 EUR · 199 KM
Wybierz →
2.5i178 KM / 170 Nm
178 KM199 KM / 190 Nm
+21 KM+20 Nm
GA — 189 EUR · 199 KM
GA+ — 189 EUR · 199 KM
Wybierz →
3.5i268 KM / 248 Nm
268 KM289 KM / 268 Nm
+21 KM+20 Nm
GA — 199 EUR · 289 KM
GA+ — 199 EUR · 289 KM
Wybierz →
2.0i165 KM / 199 Nm
165 KM185 KM / 223 Nm
+20 KM+24 Nm
GA — 189 EUR · 185 KM
GA+ — 189 EUR · 185 KM
Wybierz →
2.5h160 KM / 213 Nm
160 KM179 KM / 239 Nm
+19 KM+26 Nm
GA — 189 EUR · 179 KM
GA+ — 189 EUR · 179 KM
Wybierz →
2.0i148 KM / 190 Nm
148 KM166 KM / 213 Nm
+18 KM+23 Nm
GA — 189 EUR · 166 KM
GA+ — 189 EUR · 166 KM
Wybierz →
2.0i150 KM / 199 Nm
150 KM168 KM / 223 Nm
+18 KM+24 Nm
GA — 189 EUR · 168 KM
GA+ — 189 EUR · 168 KM
Wybierz →
2.5h154 KM / 187 Nm
154 KM172 KM / 209 Nm
+18 KM+22 Nm
GA — 189 EUR · 172 KM
GA+ — 189 EUR · 172 KM
Wybierz →
moc seryjnaprzyrost z GAN

Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.

Nie wiesz, jaki masz silnik?

Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.

To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:

3.5i 249 / 268 / 275 / 277 KM2.5h 154 / 160 / 200 KM2.5i 178 / 181 KM2.0i 148 / 150 / 165 / 178 KM
Moduł tuningowy GAN do auta Toyota Camry VIII

Chiptuning Toyota Camry VIII: co się zmienia

Więcej mocy i momentu obrotowego bez remapowania ECU i bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy koryguje tylko sygnały czujników silnika. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.

  • Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
  • 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika
Moduł tuningowy GAN GT
  • 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
  • IP67ochrona przed wodą i pyłem
  • +30 KMrekord tej generacji

    3.5i 249 KM → 279 KM. Pozostałe silniki zyskują od +18 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.

  • do 30%więcej mocy

    GAN GT: do 30%, GAN GTL: do 25%, GAN GA+: do 12%.

  • GAN APPsterowanie mocą przez smartfona

    Tryby SPORT, DYNAMIC, ECO i STOCK w aplikacji GAN.

  • 50 dnina testy

    Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).

Ceny dla generacji Toyota Camry VIII
GAN GA / GA+ od 189 EUR
Znajdź swój silnik w tabeli
Pytania

Chiptuning Toyota Camry VIII: pytania

Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji Toyota Camry VIII?

Wszystkie silniki tej generacji są wolnossące, więc potrzebujesz GAN GA lub GAN GA+. Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.

Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?

Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.

2-letnia gwarancja na silnik
obejmuje silnik, nie tylko moduł
50 dni na testy
nie czujesz różnicy? Zwrócimy pieniądze (bez kosztów dostawy)
Sterowanie przez aplikację
SPORT / ECO / STOCK
Demontaż w kilka minut
fabryczne oprogramowanie sterownika bez zmian, bez śladów
Przejdź dalej

Wybierz silnik swojego auta Toyota Camry VIII

Wybierz silnik i sprawdź przyrost mocy
Skontaktuj się z nami przez WhatsApp