Chiptuning Toyota Camry VII (2006–2011)
11 silników · od +17 do +25 KM
Toyota Camry VII: 11 silników — 11 benzynowych. Przyrost mocy wynosi od +17 do +25 KM, a momentu obrotowego — do +36 Nm. GAN GA+ od 189 EUR.
Toyota Camry VII: wszystkie silniki i dokładny przyrost
Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu.
| Silnik | Seryjnie → z GAN | Przyrost | Moduły tuningowe i ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Benzyna · 11 silników | ||||
| 3.3i210 KM / 298 Nm | +25 KM+36 Nm |
GA — 199 EUR · 235 KM GA+ — 199 EUR · 235 KM |
Wybierz → | |
| 3.5i275 KM / 346 Nm | +22 KM+28 Nm |
GA — 199 EUR · 297 KM GA+ — 199 EUR · 297 KM |
Wybierz → | |
| 3.5i277 KM / 346 Nm | +22 KM+28 Nm |
GA — 199 EUR · 299 KM GA+ — 199 EUR · 299 KM |
Wybierz → | |
| 2.5i179 KM / 171 Nm | +21 KM+21 Nm |
GA — 189 EUR · 200 KM GA+ — 189 EUR · 200 KM |
Wybierz → | |
| 3.5i268 KM / 248 Nm | +21 KM+20 Nm |
GA — 199 EUR · 289 KM GA+ — 199 EUR · 289 KM |
Wybierz → | |
| 2.4i167 KM / 224 Nm | +20 KM+27 Nm |
GA — 189 EUR · 187 KM GA+ — 189 EUR · 187 KM |
Wybierz → | |
| 2.5i169 KM / 167 Nm | +20 KM+20 Nm |
GA — 189 EUR · 189 KM GA+ — 189 EUR · 189 KM |
Wybierz → | |
| 2.4i155 KM / 214 Nm | +19 KM+26 Nm |
GA — 189 EUR · 174 KM GA+ — 189 EUR · 174 KM |
Wybierz → | |
| 2.4i158 KM / 218 Nm | +19 KM+26 Nm |
GA — 189 EUR · 177 KM GA+ — 189 EUR · 177 KM |
Wybierz → | |
| 2.4h147 KM / 187 Nm | +18 KM+22 Nm |
GA — 189 EUR · 165 KM GA+ — 189 EUR · 165 KM |
Wybierz → | |
| 2.0i145 KM / 190 Nm | +17 KM+23 Nm |
GA — 189 EUR · 162 KM GA+ — 189 EUR · 162 KM |
Wybierz → | |
Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.
Nie wiesz, jaki masz silnik?
Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.
To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:
Chiptuning Toyota Camry VII: co się zmienia
Więcej mocy i momentu obrotowego bez remapowania ECU i bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy koryguje tylko sygnały czujników silnika. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.
- Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
- 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika

- 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
- IP67ochrona przed wodą i pyłem
- +25 KMrekord tej generacji
3.3i 210 KM → 235 KM. Pozostałe silniki zyskują od +17 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.
- do 30%więcej mocy
GAN GT: do 30%, GAN GTL: do 25%, GAN GA+: do 12%.
- GAN APPsterowanie mocą przez smartfona
Tryby SPORT, DYNAMIC, ECO i STOCK w aplikacji GAN.
- 50 dnina testy
Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).
Chiptuning Toyota Camry VII: pytania
Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji Toyota Camry VII?
Wszystkie silniki tej generacji są wolnossące, więc potrzebujesz GAN GA lub GAN GA+. Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.
Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?
Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.