Toyota
Moduły tuningowe GAN · do 30% więcej mocy

Chiptuning Toyota RAV4 II (do 2005)

5 silników · od +14 do +39 KM

Wybierz silnik: Toyota RAV4 II
  • do 30%więcej mocy z GAN GT
  • do 15%mniejsze spalanie
  • do 2 latgwarancja na silnik
  • 50 dnina testy
W skrócie

Toyota RAV4 II: 5 silników — 3 benzynowe i 2 wysokoprężne. Przyrost mocy wynosi od +14 do +39 KM, a momentu obrotowego — do +90 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.

5
silników
3 benzyna · 2 diesel
+39KM
rekord tej generacji: 2.2 D-4D 136 → 175 KM
zakres przyrostu +14…+39 KM
+90Nm
maks. przyrost momentu
2.2 D-4D, GT
1
silnik turbo
4 — GA / GA+
Przyrost mocy

Toyota RAV4 II: wszystkie silniki i dokładny przyrost

Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu. Silniki Diesla i benzynowe są podane osobno.

SilnikSeryjnie → z GANPrzyrostModuły tuningowe i ceny
Diesel · 2 silniki
2.2 D-4D136 KM / 310 Nm
136 KM175 KM / 400 Nm
+39 KM+90 Nm
GTL — 219 EUR · 170 KM
GT — 329 EUR · 175 KM
Wybierz →
2.0 D-4D116 KM / 250 Nm
116 KM130 KM / 280 Nm
+14 KM+30 Nm
GA — 189 EUR · 130 KM
GA+ — 189 EUR · 130 KM
Wybierz →
Benzyna · 3 silniki
2.4i167 KM / 224 Nm
167 KM187 KM / 251 Nm
+20 KM+27 Nm
GA — 189 EUR · 187 KM
GA+ — 189 EUR · 187 KM
Wybierz →
2.0i150 KM / 192 Nm
150 KM168 KM / 215 Nm
+18 KM+23 Nm
GA — 189 EUR · 168 KM
GA+ — 189 EUR · 168 KM
Wybierz →
1.8i125 KM / 161 Nm
125 KM140 KM / 180 Nm
+15 KM+19 Nm
GA — 189 EUR · 140 KM
GA+ — 189 EUR · 140 KM
Wybierz →
moc seryjnaprzyrost z GAN

Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.

Nie wiesz, jaki masz silnik?

Znajdź swój silnik po mocy podanej w dowodzie rejestracyjnym: każda wersja ma własną kalibrację modułu.

Moduł tuningowy GAN do auta Toyota RAV4 II

Chiptuning Toyota RAV4 II: co się zmienia

Moduł tuningowy montuje się między czujnikami a sterownikiem silnika (ECU) i koryguje ich sygnały. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.

  • Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
  • 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika
Moduł tuningowy GAN GT
  • 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
  • IP67ochrona przed wodą i pyłem
  • +39 KMrekord tej generacji

    2.2 D-4D 136 KM → 175 KM. Pozostałe silniki zyskują od +14 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.

  • +90 Nmw dieslach

    Diesle zyskują przede wszystkim moment obrotowy: od +30 do +90 Nm.

  • do 12%z GAN GA+ w silnikach wolnossących

    Dla 3 silników wolnossących: moduły tuningowe GAN GA / GAN GA+; dane każdego silnika znajdziesz w tabeli.

  • 50 dnina testy

    Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).

Ceny dla generacji Toyota RAV4 II
GAN GT od 329 EUR GAN GTL od 219 EUR GAN GA / GA+ od 189 EUR
Znajdź swój silnik w tabeli
Opinie właścicieli

Co mówią o GAN właściciele modelu Toyota RAV4

★★★★★

Różnicę poczułem już kilka dni po montażu. Instalacja bardzo łatwa i prosta. Produkt solidnie wykonany i mały. Podoba mi się funkcjonalność aplikacji. Jestem zadowolony z GAN GA+. Polecam każdemu. GAN to prawdziwy chiptuning — w przeciwieństwie do tanich podróbek sprzedawanych na Ebayu.

2021 Toyota Rav4
Dino Wilmot New York · z opinii naszych klientów
Pytania

Chiptuning Toyota RAV4 II: pytania

Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji Toyota RAV4 II?

Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.

Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?

Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.

2-letnia gwarancja na silnik
obejmuje silnik, nie tylko moduł
50 dni na testy
nie czujesz różnicy? Zwrócimy pieniądze (bez kosztów dostawy)
Sterowanie przez aplikację
SPORT / ECO / STOCK
Demontaż w kilka minut
fabryczne oprogramowanie sterownika bez zmian, bez śladów
Przejdź dalej

Wybierz silnik swojego auta Toyota RAV4 II

Wybierz silnik i sprawdź przyrost mocy
Skontaktuj się z nami przez WhatsApp