Chiptuning Hyundai Santa Fe II (2006–2012)
17 silników · od +21 do +55 KM
Hyundai Santa Fe II: 17 silników — 9 benzynowych i 8 wysokoprężnych. Przyrost mocy wynosi od +21 do +55 KM, a momentu obrotowego — do +108 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Hyundai Santa Fe II: wszystkie silniki i dokładny przyrost
Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu. Silniki Diesla i benzynowe są podane osobno.
| Silnik | Seryjnie → z GAN | Przyrost | Moduły tuningowe i ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 8 silników | ||||
| 2.2 CRDi197 KM / 422 Nm | +55 KM+108 Nm |
GTL — 249 EUR · 244 KM GT — 399 EUR · 252 KM |
Wybierz → | |
| 2.0 CRDi184 KM / 400 Nm | +52 KM+102 Nm |
GTL — 249 EUR · 228 KM GT — 399 EUR · 236 KM |
Wybierz → | |
| 2.2 CRDi155 KM / 343 Nm | +45 KM+94 Nm |
GTL — 249 EUR · 193 KM GT — 399 EUR · 200 KM |
Wybierz → | |
| 2.0 CRDi150 KM / 335 Nm | +43 KM+86 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 KM GT — 399 EUR · 193 KM |
Wybierz → | |
| 2.2 CRDi150 KM / 350 Nm | +43 KM+92 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 KM GT — 399 EUR · 193 KM |
Wybierz → | |
| 2.2 CRDi200 KM / 445 Nm | +42 KM+93 Nm |
GTL — 249 EUR · 236 KM GT — 399 EUR · 242 KM |
Wybierz → | |
| 2.2 CRDi139 KM / 335 Nm | +41 KM+92 Nm |
GTL — 219 EUR · 174 KM GT — 329 EUR · 180 KM |
Wybierz → | |
| 2.0 CRDi116 KM / 255 Nm | +35 KM+74 Nm |
GTL — 219 EUR · 146 KM GT — 329 EUR · 151 KM |
Wybierz → | |
| Benzyna · 9 silników | ||||
| 3.3i242 KM / 304 Nm | +29 KM+36 Nm |
GA — 199 EUR · 271 KM GA+ — 199 EUR · 271 KM |
Wybierz → | |
| 2.7i189 KM / 245 Nm | +23 KM+29 Nm |
GA — 189 EUR · 212 KM GA+ — 189 EUR · 212 KM |
Wybierz → | |
| 3.3i290 KM / 342 Nm | +23 KM+27 Nm |
GA — 199 EUR · 313 KM GA+ — 199 EUR · 313 KM |
Wybierz → | |
| 2.7i185 KM / 183 Nm | +22 KM+22 Nm |
GA — 189 EUR · 207 KM GA+ — 189 EUR · 207 KM |
Wybierz → | |
| 3.5i276 KM / 335 Nm | +22 KM+27 Nm |
GA — 199 EUR · 298 KM GA+ — 199 EUR · 298 KM |
Wybierz → | |
| 3.5i280 KM / 335 Nm | +22 KM+27 Nm |
GA — 199 EUR · 302 KM GA+ — 199 EUR · 302 KM |
Wybierz → | |
| 2.4i171 KM / 225 Nm | +21 KM+27 Nm |
GA — 189 EUR · 192 KM GA+ — 189 EUR · 192 KM |
Wybierz → | |
| 2.4i174 KM / 228 Nm | +21 KM+27 Nm |
GA — 189 EUR · 195 KM GA+ — 189 EUR · 195 KM |
Wybierz → | |
| 3.3i266 KM / 318 Nm | +21 KM+25 Nm |
GA — 199 EUR · 287 KM GA+ — 199 EUR · 287 KM |
Wybierz → | |
Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.
Nie wiesz, jaki masz silnik?
Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.
To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:
Chiptuning Hyundai Santa Fe II: co się zmienia
Moduł tuningowy montuje się między czujnikami a sterownikiem silnika (ECU) i koryguje ich sygnały. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.
- Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
- 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika

- 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
- IP67ochrona przed wodą i pyłem
- +55 KMrekord tej generacji
2.2 CRDi 197 KM → 252 KM. Pozostałe silniki zyskują od +21 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.
- +108 Nmw dieslach
Diesle zyskują przede wszystkim moment obrotowy: od +74 do +108 Nm.
- do 12%z GAN GA+ w silnikach wolnossących
Dla 9 silników wolnossących: moduły tuningowe GAN GA / GAN GA+; dane każdego silnika znajdziesz w tabeli.
- 50 dnina testy
Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).
Co mówią o GAN właściciele modelu Hyundai Santa Fe
Za radą znajomych z klubu Hyundaia kupiłem model GTL. Na początku byłem rozczarowany i chciałem już zwrócić urządzenie, ale potem zrozumiałem, że po prostu źle je zamontowałem. Skontaktowałem się z pomocą techniczną i przysłali mi zdjęcia montażu (serdeczne dzięki za to). Obsługa klienta — 5 gwiazdek.
Chiptuning Hyundai Santa Fe II: pytania
Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji Hyundai Santa Fe II?
Do silników turbodoładowanych pasuje GAN GT lub GAN GTL, do wolnossących — GAN GA lub GAN GA+. Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.
Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?
Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.