Hyundai
Moduły tuningowe GAN · do 30% więcej mocy

Chiptuning Hyundai Santa Fe IV (od 2018)

7 silników · od +21 do +42 KM

Wybierz silnik: Hyundai Santa Fe IV
  • do 30%więcej mocy z GAN GT
  • do 15%mniejsze spalanie
  • do 2 latgwarancja na silnik
  • 50 dnina testy
W skrócie

Hyundai Santa Fe IV: 7 silników — 5 benzynowych i 2 wysokoprężne. Przyrost mocy wynosi od +21 do +42 KM, a momentu obrotowego — do +92 Nm. GAN GTL od 249 EUR, GAN GT od 399 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.

7
silników
5 benzyna · 2 diesel
+42KM
rekord tej generacji: 2.2 CRDi (sensor 1) 200 → 242 KM
zakres przyrostu +21…+42 KM
+92Nm
maks. przyrost momentu
2.2 CRDi (sensor 1), GT
2
silniki turbo
5 wolnossących — GA / GA+
Przyrost mocy

Hyundai Santa Fe IV: wszystkie silniki i dokładny przyrost

Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu. Silniki Diesla i benzynowe są podane osobno.

SilnikSeryjnie → z GANPrzyrostModuły tuningowe i ceny
Diesel · 2 silniki
2.2 CRDi (sensor 1)200 KM / 440 Nm
200 KM242 KM / 532 Nm
+42 KM+92 Nm
GTL — 249 EUR · 236 KM
GT — 399 EUR · 242 KM
Wybierz →
2.2 CRDi (sensor 2)200 KM / 440 Nm
200 KM242 KM / 532 Nm
+42 KM+92 Nm
GTL — 249 EUR · 236 KM
GT — 399 EUR · 242 KM
Wybierz →
Benzyna · 5 silników
3.5i249 KM / 336 Nm
249 KM279 KM / 376 Nm
+30 KM+40 Nm
GA — 199 EUR · 279 KM
GA+ — 199 EUR · 279 KM
Wybierz →
2.4i188 KM / 241 Nm
188 KM211 KM / 270 Nm
+23 KM+29 Nm
GA — 189 EUR · 211 KM
GA+ — 189 EUR · 211 KM
Wybierz →
2.5i180 KM / 232 Nm
180 KM202 KM / 260 Nm
+22 KM+28 Nm
GA — 189 EUR · 202 KM
GA+ — 189 EUR · 202 KM
Wybierz →
3.5i280 KM / 336 Nm
280 KM302 KM / 363 Nm
+22 KM+27 Nm
GA — 199 EUR · 302 KM
GA+ — 199 EUR · 302 KM
Wybierz →
2.4i172 KM / 224 Nm
172 KM193 KM / 251 Nm
+21 KM+27 Nm
GA — 189 EUR · 193 KM
GA+ — 189 EUR · 193 KM
Wybierz →
moc seryjnaprzyrost z GAN

Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.

Nie wiesz, jaki masz silnik?

Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.

To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:

3.5i 249 / 280 KM2.4i 172 / 188 KM
Moduł tuningowy GAN do auta Hyundai Santa Fe IV

Chiptuning Hyundai Santa Fe IV: co się zmienia

Moduł tuningowy montuje się między czujnikami a sterownikiem silnika (ECU) i koryguje ich sygnały. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.

  • Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
  • 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika
Moduł tuningowy GAN GT
  • 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
  • IP67ochrona przed wodą i pyłem
  • +42 KMrekord tej generacji

    2.2 CRDi (sensor 1) 200 KM → 242 KM. Pozostałe silniki zyskują od +21 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.

  • +92 Nmw dieslach

    Diesle zyskują przede wszystkim moment obrotowy: od +92 do +92 Nm.

  • do 12%z GAN GA+ w silnikach wolnossących

    Dla 5 silników wolnossących: moduły tuningowe GAN GA / GAN GA+; dane każdego silnika znajdziesz w tabeli.

  • 50 dnina testy

    Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).

Ceny dla generacji Hyundai Santa Fe IV
GAN GT od 399 EUR GAN GTL od 249 EUR GAN GA / GA+ od 189 EUR
Znajdź swój silnik w tabeli
Opinie właścicieli

Co mówią o GAN właściciele modelu Hyundai Santa Fe

★★★★★

Za radą znajomych z klubu Hyundaia kupiłem model GTL. Na początku byłem rozczarowany i chciałem już zwrócić urządzenie, ale potem zrozumiałem, że po prostu źle je zamontowałem. Skontaktowałem się z pomocą techniczną i przysłali mi zdjęcia montażu (serdeczne dzięki za to). Obsługa klienta — 5 gwiazdek.

Hyundai Santa Fe 2018 2.2D 200 KM
Kenny. Saalfelden, Austria · z opinii naszych klientów
Pytania

Chiptuning Hyundai Santa Fe IV: pytania

Jaki moduł tuningowy wybrać do generacji Hyundai Santa Fe IV?

Do silników turbodoładowanych pasuje GAN GT lub GAN GTL, do wolnossących — GAN GA lub GAN GA+. Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.

Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?

Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.

2-letnia gwarancja na silnik
obejmuje silnik, nie tylko moduł
50 dni na testy
nie czujesz różnicy? Zwrócimy pieniądze (bez kosztów dostawy)
Sterowanie przez aplikację
SPORT / ECO / STOCK
Demontaż w kilka minut
fabryczne oprogramowanie sterownika bez zmian, bez śladów
Przejdź dalej

Wybierz silnik swojego auta Hyundai Santa Fe IV

Wybierz silnik i sprawdź przyrost mocy
Skontaktuj się z nami przez WhatsApp