Chiptuning Land Rover Range Rover Sport (II) 2013->
2013 → · 12 silników · od +41 do +89 KM
Land Rover Range Rover Sport II: 12 silników — 6 benzynowych i 6 wysokoprężnych. Przyrost mocy wynosi od +41 do +89 KM, a momentu obrotowego — do +134 Nm. GAN GTL od 249 EUR, GAN GT od 399 EUR.
Land Rover Range Rover Sport II: wszystkie silniki i dokładny przyrost
Moc seryjna, moc z GAN, przyrost i cena dla każdego modułu. Silniki diesla i benzynowe są podane osobno.
| Silnik | Seryjnie → z GAN | Przyrost | Moduły tuningowe i ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 6 silników | ||||
| 3.0 SDV6292 KM / 600 Nm | +74 KM+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 355 KM GT — 399 EUR · 366 KM |
Wybierz → | |
| 3.0 TDV6258 KM / 600 Nm | +68 KM+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 316 KM GT — 399 EUR · 326 KM |
Wybierz → | |
| 3.0 TDV6249 KM / 600 Nm | +67 KM+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 306 KM GT — 399 EUR · 316 KM |
Wybierz → | |
| 3.0 TDV6211 KM / 600 Nm | +59 KM+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 261 KM GT — 399 EUR · 270 KM |
Wybierz → | |
| 4.4 SDV8340 KM / 700 Nm | +58 KM+119 Nm |
GTL — 279 EUR · 388 KM GT — 459 EUR · 398 KM |
Wybierz → | |
| 3.0 SDV6306 KM / 700 Nm | +52 KM+119 Nm |
GTL — 279 EUR · 349 KM GT — 459 EUR · 358 KM |
Wybierz → | |
| Benzyna · 6 silników | ||||
| 5.0 Si8525 KM / 625 Nm | +89 KM+106 Nm |
GTL — 379 EUR · 599 KM GT — 519 EUR · 614 KM |
Wybierz → | |
| 5.0 Kompressor510 KM / 625 Nm | +87 KM+106 Nm |
GTL — 379 EUR · 581 KM GT — 519 EUR · 597 KM |
Wybierz → | |
| 5.0 SVR575 KM / 700 Nm | +78 KM+100 Nm |
GTL — 379 EUR · 641 KM GT — 519 EUR · 653 KM |
Wybierz → | |
| 3.0T SC380 KM / 450 Nm | +76 KM+90 Nm |
GTL — 279 EUR · 445 KM GT — 459 EUR · 456 KM |
Wybierz → | |
| 3.0 Kompressor340 KM / 450 Nm | +69 KM+88 Nm |
GTL — 279 EUR · 399 KM GT — 459 EUR · 409 KM |
Wybierz → | |
| 2.0T241 KM / 340 Nm | +41 KM+58 Nm |
GTL — 249 EUR · 275 KM GT — 399 EUR · 282 KM |
Wybierz → | |
Każdy silnik ma swój moduł tuningowy: GAN GT / GTL lub GAN GA / GA+. Ceny dotyczą jednego modułu tuningowego i uwzględniają aktualny rabat.
Nie wiesz, jaki masz silnik?
Samo oznaczenie na klapie nie wystarczy: w tej generacji ten sam silnik występował w różnych wersjach mocy, każda z własną kalibracją. Sprawdź moc w dowodzie rejestracyjnym i znajdź odpowiedni wiersz.
To samo oznaczenie, różne moce fabryczne w tej generacji:
Chiptuning Land Rover Range Rover Sport II: co się zmienia
Moduł tuningowy montuje się między czujnikami a sterownikiem silnika (ECU) i koryguje ich sygnały. Gwarancja producenta samochodu zostaje zachowana: oprogramowanie sterownika nigdy nie jest zmieniane, a moduł można w dowolnym momencie zdjąć.
- Bluetoothsterowanie trybami przez smartfona
- 18 mapprecyzyjne dostrojenie do Twojego silnika

- 15 minutpodłączenie do fabrycznych złączy
- IP67ochrona przed wodą i pyłem
- +89 KMrekord tej generacji
5.0 Si8 525 KM → 614 KM. Pozostałe silniki zyskują od +41 KM; dane dla każdego znajdziesz w tabeli.
- +134 Nmw dieslach
Diesle zyskują przede wszystkim moment obrotowy: od +119 do +134 Nm.
- GAN APPsterowanie mocą przez smartfona
Tryby SPORT, DYNAMIC, ECO i STOCK w aplikacji GAN.
- 50 dnina testy
Większa moc albo zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów dostawy).
Chiptuning Land Rover Range Rover Sport II: pytania
Land Rover Range Rover Sport II: jaki moduł tuningowy wybrać?
Wszystkie silniki tej generacji są turbodoładowane, więc potrzebujesz GAN GT lub GAN GTL. Znajdź swój silnik w tabeli powyżej: w każdym wierszu podano moduł i cenę.
Czy moduł tuningowy to to samo co Stage 1?
Nie do końca. Stage 1 to zwykle remapowanie ECU bez wymiany podzespołów. Moduł tuningowy również działa bez wymiany podzespołów, ale nie zmienia oprogramowania sterownika ECU: koryguje sygnały czujników, zdejmuje się go w kilka minut bez śladów, a przycisk OFF w aplikacji przywraca ustawienia fabryczne.